Son Dakika Haberleri: Küçük Erkek Çocukları Taciz Eden Sapığa, Mahalle Sakinlerinden Akılalmaz Plan!

Küçük Erkek Çocukları Taciz Eden Sapığa, Mahalle Sakinlerinden Akılalmaz Plan!

8 ay önce

Diyarbakır'da mahalle sakinleri, çocukları taciz eden bir kişiyle sosyal medya üzerinden çocukmuş gibi iletişime geçti. Mahalleli ile randevulaştığının farkında olmayan sapık, buluşma yerine geldiğinde meydan dayağı yedi.

Diyarbakır'da mahalleli, tacizciyi yakalamak için akıl almaz bir plan uyguladı. Mahalleli, erkek çocuklarla cinsel ilişkiye girmek isteyen sapığı yakalamak için plan yaptı. Sapıkla, sosyal medyadan çocukmuş gibi iletişime geçen mahalleli, randevu yerinde sapığı sapığı tekme tokat dövdü.

ÇOCUKLARA HEDİYE ALAN SAPIK, CİNSEL İLİŞKİ KURMAK İSTEDİ

Olay, Bağlar ilçesi Kaynartepe Mahallesi 232'nci Sokak'ta yaşandı. Sosyal medyada adı Fırat E. olan sapık, buradan iletişim kurduğu 4 erkek çocukla görüştü. Çocuklara ilk başta para verip elbise alan sapık, iletişimini de sürdürdü. Yazışmalarına devam eden sapık, çocuklarla cinsel ilişki kurmak istedi.

SAPIKLA, ÇOCUK GİBİ KONUŞARAK GELMESİNİ SAĞLADILAR

14 yaşındaki bir çocuğun durumu mahallelilere anlatması sonrası bir grup vatandaş, sapıkla çocukmuş gibi mesajlaşıp yanlarına gelmelerini sağladı. Teşhis edilen sapık, öfkeli kalabalık tarafından tekme tokat dövüldü.

ÇOCUKLAR'IN AİLELERİYLE BİRLİKTE KARAKOLA GÖTÜRÜLDÜ

Öfkeli grubun arasından zorla çıkarılan sapık, olay yerine gelen güvenlik güçlerine teslim edildi. Şahıs, hastanedeki işlemlerin ardından çocuklar ve aileleri ile birlikte karakola götürüldü.


YORUMLAR


Avrupa Birliği, ABD'nin Otomobil Vergilerine Karşı Misillemeye Hazırlanıyor Şeyma Subaşı ve Sevgilisi Guido Senia, Aynı Yatakta Poz Verdi

İçişleri Bakanı Soylu'dan Yaya Geçidi Açıklaması: 1 Nisan'dan Sonra Frenlere Nasıl Basacaklar