TAGİD'den İŞGED'e Ziyaret - Son Dakika

TAGİD'den İŞGED'e Ziyaret

18.01.2012 16:40
TAGİD'den İŞGED'e Ziyaret, System.String[]

TAGİD üyeleri, İŞGED'e komite ziyaretinde bulundu.

Trakya Aktif Genç İşadamları Derneği (TAGİD) üyeleri, İş Dünyası Gelişim Derneğine (İŞGED) komite ziyaretinde bulundu.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan TAGİD Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Özkan, "Karşılıklı ziyaretlerde kardeş derneklerimizle daha verimli nasıl iş yapabilirizin üzerinde duruyoruz. İstanbul'daki iş adamlarının tecrübelerinden faydalanmış olduk. Bu tür faaliyetler bize MARİFED'in, TUSKON'un ne kadar geniş bir kitleye hitap ettiğini göstermesi adına önem arz ediyor. Bizler sadece TAGİD olarak değil, TUSKON sayesinde, dünyanın neresine gidersek gidelim orada bir muhatap bulabiliyoruz. Geçen ay Rusya'da iş gezisinde buna bizzat şahit oldum. Faaliyetlerimizi daha da genişleterek karşılıklı sevgi, saygı ve güven içerisinde çok güzel işlere imza atabiliriz" dedi.

İŞGED Hizmet Komitesi Başkanı Muhsin Bilgi ise komite olarak 2 haftada bir kahvaltılarda bir araya geldiklerini ifade ederek TAGİD'in ziyaretinden son derece mutlu olduklarını söyledi.

- TEKİRDAĞ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel TAGİD'den İŞGED'e Ziyaret - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Emekli olan Khabib Nurmagomedov'a ünlü sporculardan tebrik mesajı yağdı Aliyev, "Türkiye sizi savaşa zorluyor" diyen ABD'li muhabire istediğini vermedi: Bu kadar harika bir dostumuz olduğu için oldukça gururluyuz Genç kız, iğnenin yan etkilerini söyleyen doktora saldırdı İzmir'de koronavirüs vaka sayısı son 10 günde ikiye katlandı Sinan Engin'den çarpıcı iddia: Bu açıklamalara göre yönetimin Terim'i göndermesi lazım Daha büyük bir acı yok! Otomobilin arkasında duran oğlunu fark etmeyerek 25 metre sürükledi Genç adama mesajlı taciz: Yemeği getiren kuryeden gelen "Gey misin?" sorusuyla neye uğradığını şaşırdı Gözü gibi büyüttüğü iki evladından biri mezara diğeri hapse girdi! Melek'in annesinin ağıtları köyü inletti