Son Dakika Haberleri: Tahliye Olan Brunson, Bavulunu Hazırladı

Tahliye Olan Brunson, Bavulunu Hazırladı

5 gün önce

Tahliye olan Brunson, bavulunu hazırladıİZMİR - Türkiye ve ABD arasında krize neden olan Papaz Brunson, tahliyesinin ardından evinde bavullarını hazırlarken görüntülendi.

Tahliye olan Brunson, bavulunu hazırladı

İZMİR - Türkiye ve ABD arasında krize neden olan Papaz Brunson, tahliyesinin ardından evinde bavullarını hazırlarken görüntülendi.
FETÖ ve PKK adına suç işlediği ve casusluk yaptığı iddiasıyla 35 yıl hapis cezasıyla yargılanan papaz Andrew Craig Brunson hakkında karar çıktı. Mahkeme, Papaz Brunson'un ev hapsi ve yurt dışı yasağını kaldırdı. Brunson'a 3 yıl 1 ay 15 gün hapis cezası verildi. Ancak yattığı süre göz önüne alınarak tahliye edildi.
Tahliyenin ardından Brunson, Alsancak"ta bulunan evine geçti. Evinde hazırlıklara başlayan Brunson, Amerika Birleşik Devletleri'ne gitmek için hazırlık yapmaya başladı.
Akşam saatlerinde ABD'ye askeri bir uçakla gitmesi beklenen Papaz Brunson'ın evinde çekilen fotoğraf karesinde bir yandan telefon trafiği yaşarken, bir yandan da bavullarını hazırlarken görüntülendi.Amerikalı Haber Fotoğrafçısı Steve McCurry'den, Hayatını Kaybeden Ara Güler İçin Duygusal Paylaşım Tilki Kılından Yazılan Dünyanın En Küçük Kur'an-ı Kerim'i Büyük İlgi Görüyor

Albayrak: Türkiye Yeni Bir Ekonomik Başarı Hikayesi Yazmaya Başlamıştır Bülent Korkmaz'dan FETÖ İddialarına Cevap: Beni Bilen Bilir, Son Derece Rahatım