Tahliye Olan Kilci Kto Meclisine Katıldı - Son Dakika

Tahliye Olan Kilci Kto Meclisine Katıldı

26.06.2012 18:02
Tahliye Olan Kilci Kto Meclisine Katıldı, System.String[]

Kayseri'de Şeker operasyonu kapsamında gözaltına alınan ve tahliye edilen Kayseri Ticaret Odası eski Başkanı Hasan Ali Kilci, Ticaret Odası'nın meclis toplantısına katıldı.

Kayseri'de Şeker operasyonu kapsamında gözaltına alınan ve tahliye edilen Kayseri Ticaret Odası eski Başkanı Hasan Ali Kilci, Ticaret Odası'nın meclis toplantısına katıldı. Kilci, burada yaptığı konuşmasında, "Ailemin, dostlarımın ve KTO üyelerinin başını öne eğecek bir iş yapmadım" diye konuştu.

Kayseri Ticaret Odası önünde meclis üyelerinin alkışları ile karşılanan Hasan Ali Kilci, Yönetim Kurulu toplantısı ile Başkan seçilen Mehmet Asaf Mehmetbeyoğlu'nu ziyaret etti. Kilci ziyaretten sonra Kayseri Ticaret Odası'nın olağan meclis toplantısına katıldı.

Meclis üyeleri tarafından ayakta ve alkışlanarak karşılanan Hasan Ali Kilci, kendisine verilen söz üzerine yaptığı konuşmasında, "Dostlarımın ilgisi, sevgisiyle ayakta durdum ve tutukluluk günlerimde Allah'a sığındım. Kayseri'nin ilacı ve reçetesi birlik ve beraberliğidir" dedi.

Kilci, "Tutukluluk süremi istismar edenlerin eline bir şey geçmez. Başından beri Türk adaletine güvendim. Ne ailemin, ne dostlarımın ne de KTO üyelerinin kafasını öne eğdirecek bir iş yapmadım. Davanın tamamen sonuçlanmasını sabırla bekleyeceğim., tutuklu iken istifa etmemde bir baskı söz konusu değildir. İlkeli ve etik davrandım. İstifa etmemin bu aşamada uygun olduğunu düşündüm" diye konuştu. - KAYSERİ

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Tahliye Olan Kilci Kto Meclisine Katıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

"Sözleşme uzatacak mısın?" sorusuna Aboubakar'dan net yanıt: Menajerim kulüple görüşecek Kılıçdaroğlu'nun kürsüdeki öfkeli haliyle ilgili iddia: CHP'den kopuşları engellemeyi ve kararsızları yanında toplamayı hedefliyor Kız arkadaşını cinsel ilişki sonrası spermini çalmaya çalışırken yakaladı Can Yaman ve Diletta Leotta aşk sarhoşu! Yeni görüntüleri ortaya çıktı İngiltere'de bir eve bıçak zoruyla girmeye çalışan saldırgan, genç kadına tecavüz etti Mahalleye dehşeti yaşatan genç kadın, yoldan geçen vatandaşa bıçakla böyle saldırdı Kırmızı ışıkta geçen kadına kamyonet çarptı, şoför aracı bırakıp olay yerinden kaçtı Oyun için camiye giren 5 çocuk ellerine geçirdikleri yangın tüpüyle ortalığı savaş alanına çevirdi! 7-8 bin liralık zarar var