Taken Sinema TV'de 07 Haziran Salı - Son Dakika

Taken Sinema TV'de 07 Haziran Salı

05.06.2011 12:29
Taken Sinema TV'de 07 Haziran Salı, System.String[]

Bu filmi ; SinemaTV D-Smart 5'nci kanalda, Teledünya 11'nci kanalda ve aynı anda SinemaTV HD'de D-Smart 117 ve Teledünya 9'ncu kanalda izleyebilirsiniz.

Luc Besson'un kaleminden aksiyon dozu yüksek bir suç hikayesi… Eski ajan Bryan, kendisini terk etmiş kadından olan biricik kızı Kim'in kaçırılma anına cep telefonu konuşmasıyla birebir şahit olmuştur. Kızını genç kadınları satmakta uzmanlaşmış bir çetenin elinden kurtarması gerekmektedir. Çok kısa bir süre içinde bunu başarmak zorundadır. Ancak Bryan'ın öncelikli sorunu, kendisinin Los Angeles'ta, kaçırılan kızının ise Paris'te olmasıdır. Mesafe sorununu çözse bile zamana karşı yarışta işi hiç kolay olmayacaktır.

Tür : Aksiyon, Suç

Yönetmen : Pierre Morel

Yapım : 2008

Oyuncular : Liam Neeson, Maggie Grace, Famke Janssen

Yayın tarihi : 07 Haziran Salı

Yayın saati : 21:00

Taken Sinema TV'de 07 Haziran Salı

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Taken Sinema TV'de 07 Haziran Salı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kısıtlamaya uymayan kardeşler terör estirdi: 3 polis yaralı Ellen Page transeksüel olduğunu açıkladı, Elliot ismini aldı Emre Bol'dan Diagne'yle ilgili çirkin yorum: Ülkesinde timsah yiyordu, Türkiye'de topçu oldu Yeni pozlarını paylaşan Hadise'ye beğeni üstüne beğeni yağdı Koronadan daha tehlikeli! Biyoteröristler, virüsler üzerinde çalışan biyologların bilgisayarlarına saldırı gerçekleştirebilir "Millet İttifakı'nın çatı adayı kim olsun?" anketinde ilk iki sırada İmamoğlu ve Yavaş var Yasak aşkın ortaya çıkmaması için ölen sevgilisini giydirip kapı önüne bıraktı Müge Anlı dehşete düştü! Anne, 6 aylık bebeğini tandırda diğerini de boğarak öldürdü