Takev'deki Kermesin Geliri Çocuk Hastanesine Bağışlandı - Son Dakika

Takev'deki Kermesin Geliri Çocuk Hastanesine Bağışlandı

18.01.2012 16:20
Takev'deki Kermesin Geliri Çocuk Hastanesine Bağışlandı, System.String[]

TAKEV Okulları ile Alman Konsolosluğu tarafından bu yıl 18'inci kez düzenlenen Noel kermesinden elde edilen 19 bin liralık gelir, cihaz alımı için Behçet Uz Çocuk Hastahanesi Onkoloji Servisine bağışlandı.

TAKEV Okulları ile Alman Konsolosluğu tarafından bu yıl 18'inci kez düzenlenen Noel kermesinden elde edilen 19 bin liralık gelir, cihaz alımı için Behçet Uz Çocuk Hastahanesi Onkoloji Servisine bağışlandı.

Alman Konsolosu Marget Haberle, TAKEV İlköğretim Okulu Okul Aile Birliği üyeleriyle birlikte Behçet Uz Çocuk Hastahanesini ziyaret ederek Başhekim Nurettin İnal ile bir araya geldi.

TAKEV Okulları Genel Müdürü Gönül Ketenci, sosyal sorumluluk projeleri kapsamda düzenledikleri Noel kermesinin de 18'incisinin kez yapıldığını bildirdi. Alman Konsolosluğu ile birlikte gerçekleştirilen kermese öğrenci velilerinin katkı sağladığını ve 19 bin liralık gelir elde edildiğini anlatan Ketenci, bu geliri Behçet Uz Çocuk Hastalıkları Hastanesi Onkoloji Servisine bağışlayarak, serviste ihtiyaç duyulan tıbbi cihaz alımı için katkı sağlamak istediklerini kaydetti.

Ketenci, her alanda toplumsal dayanışmayı yaygınlaştırmayı hedeflediklerini de ifade ederek, kermese katkı sağlayan öğrenci velilerine teşekkür etti.

Alman Konsolosu Marget Haberle de TAKEV Okulları ile birlikte gerçekleştirilen Noel kermesinin her yıl çok önemli bir dayanışmaya sahne olduğunu kaydederek, kermesi düzenleyen okulları yöneticileri ve çalışanları ile katkı veren velilere teşekkür etti.

Behçet Uz Çocuk Hastanesi Başhekimi Nurettin İnal yapılan para yardımıyla tedavi ve eğitim çalışmalarında kullanılan son teknoloji bir cihazın alınacağını ifade etti.

Ziyarette, İnal ve Dr. Behçet Uz Çocuk Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Ülkü Karlı'ya verildi.

- İZMİR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Takev'deki Kermesin Geliri Çocuk Hastanesine Bağışlandı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, İBB'nin söktüğü dikey bahçelere talip oldu Fransa'da iki kadın, "Pis Araplar" deyip Müslüman kadınlara bıçakla saldırdı Bursa'da Gelecek Partisi'nden erken kopuş! İlçe Başkanı dahil 30 kişi istifasını verdi Giydiği çorap nedeniyle eleştirildikten sonra reklam teklifi bekleyen Seda Sayan'ın başına talih kuşu kondu Hırsızlık yaptığı evden çıkarken yakalanan çocuk: Su içmek için eve girdim Son Dakika: İçişleri Bakanlığı, Reuters'ın "Türkiye'de sokağa çıkma yasağı gelebilir" haberini yalanladı Ünlü YouTuber canlı yayında bir kadını darbetti! Sosyal medya ayağa kalktı