Son Dakika Haberleri: Takılarının Çalındığını Öne Süren Gelin Dolandırıcı Çıktı

Takılarının Çalındığını Öne Süren Gelin Dolandırıcı Çıktı

9 ay önce

Düğününde takılan altın ve paraların çalındığını öne sürerek jandarmaya başvuran gelin ummadığı bir durum yaşadı. Polis, gelini dolandırıcılık iddiasıyla gözaltına aldı.

Takılarının Çalındığını Öne Süren Gelin Dolandırıcı Çıktı, System.String[]

İzmir'in Dikili ilçesinde düğünde takılan altın ve paraların çalındığını öne sürerek jandarmaya başvuran gelin, dolandırıcılık iddiasıyla gözaltına alındı.

"DÜĞÜN TAKILARI ÇALINDI" DEDİ

Alınan bilgiye göre, İzmir İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Deliklitaş Mahallesi'nde jandarmaya başvuran G.Y'nin, "düğünde kendisine takılan altın ve paraların bir kısmının çalındığını, ev halkından şüphelendiğini" öne sürerek şikayetçi olması üzerine çalışma başlattı.

FİZİKİ TAKİP BAŞLATILDI

İfadesi alınan G.Y'nin İstanbul'daki bir hastanede doktor olarak bir süre çalışıp ayrıldığını, İzmir'de ikinci evliliğini yaptığını söylemesi üzerine hastaneyle irtibata geçen ekipler, kadının beyanının doğru olmadığını tespit etti.

G.Y'nin bulunduğu eve giden ekipler, gelinin evden ayrıldığının söylenmesi üzerine fiziki takip başlattı.

GELİN, DOLANDIRICILIKTAN GÖZALTINA ALINDI

Düzenlenen operasyonla Menemen ilçesinde üzerindeki 3 sahte kimlikle yakalanan G.Y'nin bavulunda 67 bin lira değerinde altın ve ziynet eşyası ile 5 bin lira ele geçirildi.

Dolandırıcılık iddiasıyla gözaltına alınan G.Y, İlçe Jandarma Komutanlığına götürüldü.


YORUMLAR


Hakkında Soruşturma Başlatılan Müjdat Gezen: Kimin Kaçacağını Biliyorum Ama Söylemem Dördüncü Gol Geldi! Trabzonspor, Medipol Başakşehir Karşısında

Megastar Tarkan, Eşinin Kıskançlık Krizlerine Daha Fazla Dayanamadı