Alkollü taksicinin kullandığı araç, nehir kenarındaki iki kişinin üzerine böyle düştü - Son Dakika

Alkollü taksicinin kullandığı araç, nehir kenarındaki iki kişinin üzerine böyle düştü

17.05.2021 09:49

Adana'da dün bir taksinin kaldırıma çarptıktan sonra iki kişinin üzerine düşüp nehre yuvarlanması güvenlik kamerası tarafından görüntülendi. Yaralılar tedavi altına alınırken, "Onlara çarpmamak için nehre düştüm. Yazık günah diye kendimi nehre attım" diyen taksi şoförü 171 promil alkollü çıktı.

Merkez Seyhan ilçesi, Şehit Duran Mahallesi'nde meydana gelen kazada Kilis'ten yolcu getiren İbrahim Kaya 79 T 0126 plakalı taksisiyle Şehit Duran Mahallesi'ndeki akrabalarına uğradı. Kaya, buradan dönüşte virajda direksiyon hakimiyetini kaybederek önce 01 ACV 610 plakalı motosiklete çarptıktan sonra Seyhan Nehri'ne uçtu.

ŞOFÖR HASTANEYE GİTMEK İSTEMEDİ

Hafif yaralanan Kaya, nehirden kendi imkanıyla çıkarken, motosikletin yanında bulunan Hüseyin Itır ve ismi öğrenilemeyen 1 kişi yaralandı. Ağır yaralanan 2 kişi ambulanslarla hastanelere kaldırıldı. Taksi şoförü Kaya ise hastaneye gitmek istemedi.

"ONLARA ÇARPMAMAK İÇİN NEHRE DÜŞTÜM"

Kaya olay yerinde kalıp nehre gömülen taksisine bakıp, "Ben motosiklete çarpmamak için taksimi feda ettim. Motosiklet kendi yolundan gitmiyordu. Onlara çarpmamak için nehre düştüm. Yazık, günah diye kendimi nehre attım" dedi.

Alkollü taksicinin kullandığı araç, nehir kenarındaki iki kişinin üzerine böyle düştü

ALKOLLÜ OLDUĞUNU KABUL ETMEDİ

Ayrıca Kaya, garip hareketler yapmasına ve ayakta güçlükle durabilmesine rağmen alkollü olup olunmadığı sorulması üzerine "Kesinlikle hayır" diye yanıt verdi.

HER ANLATTIĞI YALAN ÇIKTI

Polis çevredeki güvenlik kamerası görüntülerini inceledi. Görüntülerden birinde taksinin çok hızlı bir şekilde gelip virajı fark etmeyerek kaldırıma çarptıktan sonra uçtuğu, nehir kenarında bulunan iki kişinin ve motosikletin üzerine düştüğü görüldü. Daha sonra taksinin nehre yuvarlanması ve yaralıların yardımınaysa ilk olarak çevredeki vatandaşların geldiği görüldü. Bu görüntüler ortaya çıkmasının ardından taksi şoförü gözaltına alındı. Sürücünün 171 promil alkollü çıktığı ortaya çıktı. Taksi şoförü, dün olay yerinde gülerek "bu haber hangi kanalda çıkar" diye sormuştu. Yaralıların hastanede tedavisinin devam ettiği ve durumlarının ağır olduğu öğrenildi.

Alkollü taksicinin kullandığı araç, nehir kenarındaki iki kişinin üzerine böyle düştü

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Alkollü taksicinin kullandığı araç, nehir kenarındaki iki kişinin üzerine böyle düştü - Son Dakika


YORUMLAR (2)
500

Son Dakika

Anne ve babanın acı görevi! Havuzda boğulan 10 yaşındaki Deniz'in ailesi yasta 14:40 Anne ve babanın acı görevi! Havuzda boğulan 10 yaşındaki Deniz'in ailesi yasta Rizespor, Fenerbahçe'ye üç futbolcu için resmi teklif yaptı 14:34 Rizespor, Fenerbahçe'ye üç futbolcu için resmi teklif yaptı Doların yönünü Erdoğan-Biden görüşmesi belirleyecek! İşte zirveden çıkabilecek 3 ihtimal 14:22 Doların yönünü Erdoğan-Biden görüşmesi belirleyecek! İşte zirveden çıkabilecek 3 ihtimal
Ramos, Real Madrid'in teklifini reddetti! Adım adım Galatasaray'a geliyor 14:07 Ramos, Real Madrid'in teklifini reddetti! Adım adım Galatasaray'a geliyor Banka kartı kopyalayan çeteler bitmiyor! 5 dakika içerisinde 7 bin TL'sinden oldu 13:41 Banka kartı kopyalayan çeteler bitmiyor! 5 dakika içerisinde 7 bin TL'sinden oldu Son dakika: NATO Liderler Zirvesi'nde Erdoğan'la bir araya gelen Macron'dan ilk açıklama geldi: Ortak stratejilerin netleştirilmesine vurgu yaptım 13:26 Son dakika: NATO Liderler Zirvesi'nde Erdoğan'la bir araya gelen Macron'dan ilk açıklama geldi: Ortak stratejilerin netleştirilmesine vurgu yaptım
Taşın üstündeki 12:43 Taşın üstündeki "Adım Altun, yaşım 12 ve tecavüze uğruyorum yardım edin" yazısı üzerine polis alarma geçti Bıçaklanan genç hayatını kaybetti, 11:42 Bıçaklanan genç hayatını kaybetti, "Katil olay mahalline mutlaka geri döner" sözü gerçek oldu
Advertisement