Taksi Şoförlerinden Belediye Başkanı Külcü'ye Ziyaret - Son Dakika

Taksi Şoförlerinden Belediye Başkanı Külcü'ye Ziyaret

03.01.2012 14:20
Taksi Şoförlerinden Belediye Başkanı Külcü'ye Ziyaret, System.String[]

Çorum Taksiciler ve Minibüsçüler Odası üyeleri, Belediyesi Başkanı Muzaffer Külcü'ye teşekkür ziyaretinde bulundu.

Çorum Taksiciler ve Minibüsçüler Odası üyeleri, Belediyesi Başkanı Muzaffer Külcü'ye teşekkür ziyaretinde bulundu.

Şoför esnafını makamında ağırlayan Başkan Külcü, "Taksi Duraklarının Modernizasyonu Projesi" kapsamında Çorum'daki taksi duraklarını yenileme ve birleştirme çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

Çorum'da bulunan bütün taksi duraklarını banka desteği ile yenilemeyi hedeflediklerini belirten Külcü, "İlimiz, Türkiye'de ilk defa tüm taksi duraklarını banka desteğiyle yaptırmıştır. 27 adet durağımızın sözleşmesini yaptık. Yenilenmeylen 8 durağımız kaldı. Bu duraklarımızı da yenileyip 2012 yılının ortalarına gelmeden taksi duraklarımızı konfora kavuşturacağız. Güzel olan her işin arkasındayız. Bu şehir için kim bir adım atarsa biz onunla birlikte iki adım atarız" diye konuştu.

Anadolu'da ilk kez böyle bir uygulamanın Çorum'da hayata geçirildiğini ifade eden Taksiciler ve Minibüsçüler Odası Başkanı Mehmet Gayretli ise, desteklerinden dolayı Başkan Külcü'ye teşekkür etti.

Gayretli, "Amacımız Çorum'a ve Çorum halkına yakışır taksi duraklarını hizmete sunmak. Bankalarımızın desteği ile içerisinde klima, televizyon, dolap ve oturma grubu gibi malzemelerin yer aldığı modern duraklar için esnafımızın cebinden tek bir kuruş çıkmadı. Projemize verdiğiniz destekten dolayı sizlere teşekkür ediyorum" dedi.

Ziyaret, pasta kesimiyle sona erdi.

- ÇORUM

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Taksi Şoförlerinden Belediye Başkanı Külcü'ye Ziyaret - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Fransa, Erdoğan'ın Macron hakkındaki sözlerinin ardından Ankara Büyükelçisi'ni geri çağırdı Milli Savunma Bakanlığı, ABD'nin S-400'lerle ilgili sığındığı tek bahaneyi çürüttü: NATO sistemine entegre edilmeyecek Oyunu kullanan ABD Başkanı'ndan ilginç sözler: Trump adında bir adama oy verdim Uçuruma yuvarlanan otomobil hurdaya döndü! Feci kazada anne ve kızı yaşamını yitirdi Azerbaycan tarafından etkisiz hale getirilen İHA'da PKK şüphesi Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek Sağlık Bakanlığı'nın korona raporunda İstanbul ile birlikte alarm veren 3 şehir dikkat çekti Şafak Sezer, lüks villasını 9 milyon 700 bin TL'ye satışa çıkardı