Son Dakika Haberleri: Taksici, Tartıştığı Kanser Hastası Turisti Darp Etti

Taksici, Tartıştığı Kanser Hastası Turisti Darp Etti

5 ay önce

İstanbul Fatih'te taksi sürücüsü, ücret konusunda tartışma yaşadığı kanser hastası turisti darp etti. Taksici ücret farkının çevredekiler tarafından ödenmesinin ardından hızla olay yerinden ayrıldı.

İstanbul Fatih'te Vatan Caddesi Aksaray mevkinde yaşanan olayda, kanser tedavisi için bir süredir İstanbul'da bulunan Iraklı Mohammed Dawood (60) ile dün akşam saatlerinde Çapa'daki İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesinden Aksaray'a gitmek için bindiği taksinin sürücüsü arasında taksimetre ücreti konusunda tartışma çıktı.

60 YAŞINDAKİ KANSER HASTASI MÜŞTERİSİNİ DARP ETTİ

İddiaya göre taksi sürücüsü, Aksaray'da inmek isteyen Mohammed Dawood'dan 28 TL ücret talep etti. Aynı mesafeyi günde iki kere farklı taksiler ile gidip geldiğini ve 10-15 TL arasında ücret ödediğini söyleyen Dawood itirazda bulundu. Sürücü ile müşterisi arasında başlayan tartışma büyüdü ve iddiaya göre taksi sürücüsü, 60 yaşındaki müşterisini darp etti. Taksi sürücüsü, ücret farkını çevredekilerin ödemesi üzerine aracına binerek olay yerinden ayrıldı.

TAKSİ ÜCRETİNDEKİ FARKI ÇEVREDEKİLER ÖDEDİ

Taksici ile müşteri arasındaki olayın devamı görüntülere de yansıdı. Kaydedilen görüntülerde, Irak uyruklu Dawood'un yol kenarında yerde oturduğu görülüyor. Taksi sürücüsü müşterinin parayı ödemediğini iddia ederken, Iraklı adamın söylediklerini tercüme eden bir turist ise, taksicinin adamı darp ettiğini ifade etti. O sırada yakın bir noktada görevde bulunan bir trafik polisi ise yaşanan olaya müdahalede bulundu. Taksi sürücüsü aracına binerek olay yerinden uzaklaştı.
TCDD'ye KPSS Şartı Aranmaksızın 356 Personel Alınacak! İşte Aranan Şartlar Murat Yıldırım'ın Eşinin Makyajsız Hali, Takipçilerini Hayal Kırıklığına Uğrattı Beren Saat'le Boşanacakları Söylenen Kenan Doğulu'dan Duygusal Paylaşım