3 can alan taksici kavgasında kan donduran görüntü! Önce vurdu, sonra arabayla üstünden geçti - Son Dakika

3 can alan taksici kavgasında kan donduran görüntü! Önce vurdu, sonra arabayla üstünden geçti

26.09.2020 13:20

3 kişinin öldüğü, 4 kişinin yaralandığı Esenyurt'taki taksici kavgasına ilişkin dikkat çeken bir görüntü ortaya çıktı. Bir vatandaşın cep telefonuna yansıyan görüntülerde, olayın şüphelisi olduğu söylenen kişinin arabayla yerde yaralı olarak yatan taksicinin kolunun üstünden geçtiği görülüyor.

İstanbul Esenyurt'ta 3 taksicinin hayatını kaybettiği, 4 kişinin yaralandığı silahlı kavgada dehşet veren yeni bir görüntü ortaya çıktı. Cep telefonu ile kaydedilen görüntüde olayın şüphelisi olduğu ileri sürülen kişinin yerde ağır yaralı olan adamın üstünden arabayla geçtiği görülüyor.

ARABAYLA KOLUNUN ÜSTÜNDEN GEÇTİ

Esenyurt Meydanı'nda bulunan bir taksi durağında, durak alanı ve yolcu meselesi yüzünden aralarında husumet bulunan taksiciler arasında kavga çıktı. Taksi durağına pompalı tüfekle gelen bir grup ile duraktakiler arasında çıkan kavga adeta çatışmaya dönüştü. 3 kişinin öldüğü silahlı kavgada bir vatandaşın cep telefonu kamerası ile kaydedilen dehşet verici bir görüntü ortaya çıktı. Görüntüde, olayın şüphelisi olduğu ileri sürülen kişinin arabayla yerde ağır yaralı olarak yatan taksicinin kolunun üstünden geçmesi görülüyor.

Görüntülerin devamında ise vatandaşların şüpheli şahsa tepki göstermesi yer alıyor.

3 can alan taksici kavgasında kan donduran görüntü! Önce vurdu, sonra arabayla üstünden geçti
Taksi durağında çıkan kavgada silahlar konuştu: 3 ölü, 4 yaralı

- Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa 3 can alan taksici kavgasında kan donduran görüntü! Önce vurdu, sonra arabayla üstünden geçti - Son Dakika

YORUMLAR (20)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Bayern Münih, evinde Atletico Madrid'i 4-0 mağlup etti ABD'den tehdit gibi S-400 sözleri: Türkiye füzeleri test ederek çok şeyi feda etti 13 yaşındaki kıza aşk mektubu yazan 61 yaşındaki sapık tutuklandı Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Giydiği çorap nedeniyle eleştirildikten sonra reklam teklifi bekleyen Seda Sayan'ın başına talih kuşu kondu ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanları Washington'a gidiyor Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret