Taksim'de fuhuş operasyonu: 15 gözaltı - Son Dakika

Taksim'de fuhuş operasyonu: 15 gözaltı

9 ay önce

Taksim'de fuhuş operasyonu: 15 gözaltıİSTANBUL - Beyoğlu Taksim Meydanı ile Taksim Talimhane'de fuhuş yaptığı tespit edilen kişilere yönelik operasyon düzenlendi.

Taksim'de fuhuş operasyonu: 15 gözaltı, System.String[]

Taksim'de fuhuş operasyonu: 15 gözaltı

İSTANBUL - Beyoğlu Taksim Meydanı ile Taksim Talimhane'de fuhuş yaptığı tespit edilen kişilere yönelik operasyon düzenlendi. Operasyonda yaklaşık 15 kişi gözaltına alındı.

Beyoğlu Asayiş Şube Amirliği Turizm, Asayiş ve Araştırma müdürlüğüne bağlık emniyet ekipleri ile Beyoğlu Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipleri Taksim Meydanı ve Talimhane'de fuhuş operasyonu gerçekleştirdi. Ekipler gece saat 23.00 sularında önceden belirlenen sokaklarda harekete geçerek, güvenlik önlemi aldı. Ekipler şüpheli şahısları yakaladı. Bayram süresince takibe alınan ve fuhuşa göz açtırmayan ekipler, 15 yabancı uyruklu kadını gözaltına alındı. Kadınlar sağlık kontrolünün ardından ifadeleri alınmak üzere karakola götürülürken, ilçede operasyonların devam edeceği öğrenildi.

Taksim'de fuhuş operasyonu: 15 gözaltı

Haber Yayın Tarihi: 08.06.2019 09:12 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Son Dakika

Usain Bolt'u geçen Hintli manda koşucusu, milli takım elemeleri davetini reddetti
Savaş suçlusu olarak aranan DEAŞ'ın infazcısı Bursa'da yakalandı Bahçelievler'deki silahlı kavgada vurulan baba ve oğlu hayatını kaybetti