Son Dakika Haberleri: Taksim'de Genç Adam Benzinle Döküp Kendini Yakmaya Çalıştı

Taksim'de Genç Adam Benzinle Döküp Kendini Yakmaya Çalıştı

11 ay önce

Taksim Meydanı'nda Cumhuriyet Anıtı önünde üstüne benzin döken bir genç, ağlayarak kendini yakmaya çalıştı.

Taksim Meydanı'nda Cumhuriyet Anıtı önünde üstüne benzin döken bir genç, ağlayarak kendini yakmaya çalıştı. Polis ekipleri tarafından ikna edilen genç, montu çıkartılarak polis merkezine götürüldü.
Olay, geçtiğimiz Cuma günü saat 11.00 sıralarında Beyoğlu Taksim Meydanı'nda yaşandı. İddiaya göre, psikolojik sorunları olduğu öğrenilen Ramazan A., Cumhuriyet Anıtı önünde üzerine benzin döktü. Gencin üzerine sıvı bir şeyler döktüğü gören vatandaşlar durumu polis ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, gencin üzerine benzin döktüğünü gördü. Gencin sürekli olarak ağlaması ve kendisine yaklaşılmasını istememesi üzerine polis ekipleri onu ikna etmeye başladı. Bir yandan çantasını kontrolden eden diğer yandan da genci ikna etmeye çalışan polis, kısa bir süre sonra başarılı oldu. Polis ekipleri tarafından üstündeki montunu çıkartan genç, polis aracına bindirilerek Taksim Polis Merkezine götürüldü.


YORUMLAR


Kangalın Karşısına Çıkan Kurt, Hayatının Hatasını Yaptı Erdoğan, Toplantıya Katılan Bir Muhtarın Sigara Paketini Alarak, Sigarayı Bırakmasını İstedi

ABD Savunma Bakanı, Türkiye-Suriye Sınırına Gözlem Noktaları Kuracaklarını Açıkladı