Son Dakika Haberleri: Temizlik İşçisi, Taksim'de Temizlik Yaparken Bulduğu Bin 700 Doları Polise Teslim Etti

Temizlik İşçisi, Taksim'de Temizlik Yaparken Bulduğu Bin 700 Doları Polise Teslim Etti

3 ay önce

İstanbul, Beyoğlu Belediyesi'nin taşeron firmasında asgari ücretle çalışan temizlik işçisi Metin Karadeniz, temizlik yaparken bulduğu Bin 700 doları götürüp polise teslim etti.

İstanbul, Beyoğlu Belediyesi'nin taşeron firmasında asgari ücretle çalışan temizlik işçisi Metin Karadeniz, temizlik yaparken bulduğu Bin 700 doları götürüp polise teslim etti.

CÜZDAN BULDU

Beyoğlu Belediyesi'nin taşeron firmasında temizlik işçisi olarak asgari ücretle çalışan Metin Karadeniz dün akşam İstiklal Caddesi'nde temizlik yaptığı esnada yerde cüzdan buldu.

POLİSE TESLİM ETTİ

Cüzdanı yerden alarak kontrol eden Karadeniz içerisinde Bin 700 dolar olduğunu fark edince durumu belediye yetkililerine bildirdi. Cüzdanı bulan Karadeniz, Belediye ekipleri ile birlikte kontrol edilen ve içerisinden herhangi bir kimlik çıkmayan cüzdanı sahibinin bulunması için Taksim Polis merkezine götürerek teslim etti.

2 AY ÖNCE İŞE BAŞLADI

Ailesiyle birlikte yaşayan ve 2 ay önce işe başladığını ifade eden temizlik görevlisi Metin Karadeniz, "Beyoğlu Belediyesi'nde temizlik personeli çalışanıyım. Temizlik yaparken içerisinde bir miktar para olan cüzdan buldum. Ondan sonra amirimi aradım. Amirimi aradıktan sonra cüzdanı amirime teslim ettim. Vicdanım rahat ben insanlık görevimi yaptım. Parayı da teslim ettim. Göreve daha yeni başlamıştım. Daha 2 ay oldu" dedi. Öte yandan İstiklal Caddesi'nde düşürülen cüzdanın bir turiste ait olabileceği belirtildi.
Yerel Seçimlerde İstanbul İçin Sürpriz İsim: Eski Sağlık Bakanı Müezzinoğlu Yeşil Işık Yaktı FETÖ'cü Subay Avukatıyla Eşcinsel İlişkiye Girerken Yakalandı

Son Ankette MHP Sürprizi: AK Parti 39,6, CHP 21,4 ve MHP 13,2