Taksim'e Geçici Üst Geçit, Vatandaşları Memnun Etti - Son Dakika

Taksim'e Geçici Üst Geçit, Vatandaşları Memnun Etti

26.11.2012 15:50
Taksim'e Geçici Üst Geçit, Vatandaşları Memnun Etti, System.String[]

Yayalaştırma çalışmaları sebebiyle büyük bir kısmı yaya ve araç trafiğine kapatılan Taksim Meydanı'na yayalar için inşaatın üzerinde geçici bir üst geçit inşa edildi.

Yayalaştırma çalışmaları sebebiyle büyük bir kısmı yaya ve araç trafiğine kapatılan Taksim Meydanı'na yayalar için inşaatın üzerinde geçici bir üst geçit inşa edildi. Çok daha uzun mesafe yürümekten kurtulan vatandaşlar ise uygulamadan memnun.

Çalışmalar sebebiyle Cumhuriyet Caddesi, Talimhane ve Tarlabaşı yönünün önemli bir bölümünün kapanması, günlerdir aksamalara neden olmuş, bazı yayalar paravanları kırmış ya da üstlerinden atlamıştı. Taksim'de yayalaştırma çalışmaları sırasında, bölgede yaya trafiğinin rahatlatılması için, meydan ile Cumhuriyet Caddesi girişine bir haftada yapılan yaklaşık 70 metrelik üst geçit sabah saatlerinde açıldı.

Köprüyü kullanan vatandaşlar ise memnun olduklarını söyledi. Taksim'de bir arkadaşının dükkana kira bedeli olarak 8 bin lira verdiğini belirten Hamid Saygan, "Köprü iyi oldu. Yolumuz daha kısaldı. Umarım kısa süre içinde çalışmalar biter." dedi.

Yaya ulaşımını kolaylaştıracak üst geçidin, çalışmalar bitene kadar kullanıma açık kalacağı belirtildi.

Taksim'e Geçici Üst Geçit, Vatandaşları Memnun Etti
Taksim'e Geçici Üst Geçit, Vatandaşları Memnun Etti

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Taksim'e Geçici Üst Geçit, Vatandaşları Memnun Etti - Son Dakika


Son Dakika

Bornozla yatağa atlayan Nusret Gökçe'nin cinsel organı göründü Azerbaycan'ın şehit düşen milli kahramanı Albay Şükür Hemidov: Askerlerim hep topraklarımızı ne zaman kurtaracağız diye soruyordu Son Dakika! Hezimetin faturası ona kesildi: Ermenistan askeri istihbarat biriminin başkanı General Hovanes görevden alındı İYİ Partili vekilden Ankara'yı karıştıracak iddia: Partiden birinin sarayla ilişkisi var, koalisyon için mutabakata varılacak Yarın açılışı yapılacak Mecidiyeköy-Mahmutbey metro hattı böyle test edildi Kılıçdaroğlu'ndan İstanbul Valisi'ne tepki: Senin arabanda Türk bayrağı dalgalanıyor, gereğini yapmak zorundasın 78 yaşında intihara kalkıştı, belediye başkanıyla konuşunca ikna oldu Çukur dizisinde, şüpheli şekilde ölü bulunan Aleyna Çakır'ın yaşadıkları canlandırıldı