Son Dakika Haberleri: Taksim Meydanı'na Konulan Ömer Halisdemir'in Heykelini Öpen Polis, Görenleri Duygulandırdı

Taksim Meydanı'na Konulan Ömer Halisdemir'in Heykelini Öpen Polis, Görenleri Duygulandırdı

7 ay önce

15 Temmuz şehitleri yurdun dört bir yanında anılırken Taksim'e konulan Ömer Halisdemir'in heykeli vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü. Bir polisin Ömer Halisdemir'in elini öptüğü anlar ise görenleri duygulandırdı.

15 Temmuz hain darbe girişiminin ikinci yılında Taksim Meydanı'na konulan Şehit Astsubay Ömer Halisdemir'in heykelini görenler duygusal anlar yaşadı.

ŞEHİTLER İÇİN YURDUN DÖRT BİR YANINDA ANMA TÖRENİ OLDU

15 Temmuz hain darbe girişiminin püskürtülmesinin ikinci yılında tüm yurtta anma etkinlikleri düzenlendi. Beyoğlu Belediyesi de bu yıl Taksim Meydanı'nda bir anma etkinliği düzenledi.

ÖMER HALİSDEMİR'İN HEYKELİ TAKSİM MEYDANI'NA KONULDU

Belediye geçen yıl olduğu gibi bu yıl da hain darbe girişiminin engellenmesinde büyük payı olan kahraman Şehit Piyade Astsubay Ömer Halisdemir'in bir maketini hazırlayarak Taksim Meydanı'na koydu.

YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Halisdemir'in maketi genç yaşlı pek çok vatandaş tarafından büyük ilgi görürken, maketin yanına bir de hatıra defteri konuldu. Birçok vatandaş maketin yanında fotoğraf çektirirken, bazı vatandaşlar da hatıra defterine duygu ve düşüncelerini yazdı.

POLİSİN ÖPTÜĞÜ ANLAR DUYGUSAL ANLAR YAŞATTI

Taksim'de görev yapan polis memuru Hakan Elbistanlı ise 15 Temmuz'da şehit düşen Halisdemir'in maketinin elini öperek, Halisdemir'e olan minnetini gösterdi. Elbistanlı, hatıra defterine, Ömer Halisdemir ile ilgili duygu ve düşüncelerini de yazmayı ihmal etmedi.
Fatma Girik'in, Ayşen Gruda'nın Ölümü Üzerine Yaptığı Açıklama, Sosyal Medyada Gündem Oldu Adnan Oktar'ın Cezaevindeki Son Hali Herkesi Şaşırttı

Hayatını Kaybeden Ayşen Gruda'nın Vasiyeti Ortaya Çıktı