Talas Belediyesi Aşure Dağıttı - Son Dakika

Talas Belediyesi Aşure Dağıttı

26.11.2012 13:45
Talas Belediyesi Aşure Dağıttı, System.String[]

Talas Belediyesi, Muharrem ayı dolayısıyla 2 bin 500 kişiye aşure dağıttı.

Talas Belediyesi, Muharrem ayı dolayısıyla 2 bin 500 kişiye aşure dağıttı.

Belediye Başkanı Rifat Yıldırım, hazırladıkları 2 bin 500 paket aşureyi Osmanlı Evi ve Selçuklu Evi olmak üzere ilçedeki tüm camilerde vatandaşlara dağıtıldığını belirtti.

Yıldırım, "Hazırlandıktan sonra paketlenen aşure, cami önlerinde vatandaşa dağıtıldı. Muharrem ayının, İslam alemine hayırlar getirmesini temenni ederim. Aşurenin içerisinde dünya nimetlerinin temeli var. İşte bu yüzden acıların dinmesi, sevinçlerin çoğalması için aşureyi paylaşmamız gerekir" şeklinde konuştu.

Muhabir: Musa Özyürek

Yayıncı: Mustafa Yıldız - KAYSERİ

Talas Belediyesi Aşure Dağıttı

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Talas Belediyesi Aşure Dağıttı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Sosa'nın Trabzonspor maçındaki hatası ve performansı F.Bahçe taraftarının tepkisini çekti Fransa bir kez daha İslam'ı hedef aldı! Aşırı sağcı liderden "Başörtüsü yasaklansın" çağrısı Son Dakika: Türkiye'de 25 Ekim günü koronavirüs kaynaklı 72 can kaybı, 2017 yeni vaka tespit edildi Fatih'te yabancı uyruklu bir grup, otel ve restoranlarda asılı Fransa bayraklarını indirdi Süper Lig'de dev maç başladı! Canlı anlatım Çıktığı programda zor anlar yaşayan Şevval Şahin, CNN Türk'e dava açıyor Karadeniz'de keşfedilen doğal gazın değeri 80 milyar dolar Emekli olan Khabib Nurmagomedov'a ünlü sporculardan tebrik mesajı yağdı