Talas Belediyesi iki taşınmazı ihale ile sattı - Son Dakika

Talas Belediyesi iki taşınmazı ihale ile sattı

03.09.2020 13:25
Talas Belediyesi iki taşınmazı ihale ile sattı, System.String[]

Kayseri'de Talas Belediyesi'ne ait 2 taşınmaz açık artırma ile satıldı.

Kayseri'de Talas Belediyesi'ne ait 2 taşınmaz açık artırma ile satıldı.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, geçen hafta ihalede pazarlığa bırakılan 2 taşınmazın satışı, düzenlenen açık artırma ihale ile gerçekleştirildi.

Encümen huzurunda gerçekleştirilen ilk ihalede Mevlana Mahallesi Bademli Caddesi'ndeki dükkan 662 bin liraya, diğer ihalede ise Mevlana Mahallesi'ndeki kütle parsel 7 milyon 700 bin liraya satıldı.

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, ihaleye katılanlara teşekkür ederek, "Belediyeler, gayrimenkulleri paraya dönüştürüp hizmet ve yatırım için kullanılır. Satışa çıkardığımız bu taşınmazlar, daha öncekilerde olduğu gibi yine yatırıma dönüşecek. Alanlara şimdiden hayırlı olsun. İhalemize ilgi gösterip katılanlara da ayrıca teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Talas Belediyesi iki taşınmazı ihale ile sattı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ortaya çıkan fotoğraf sonrası Aykut Kocaman'ın Çukur'da rol alacağı iddia edildi Dev derbide ortalık karıştı! İbra'nın üzerine yürüyen Lukaku zor sakinleştirildi Türkiye'yi ağlatan videosu kurgu çıkan YouTuber Fariz hakkında gözaltına alındı Hatay'da, "kaçak etüt merkezinde çocuğa taciz" iddiasına soruşturma Korkutan koronavirüs araştırması! 4 yeni Kovid-19 belirtisi daha ortaya çıktı Galatasaray'ın anlaşma sağladığı Mostafa Mohamed, İstanbul'a geliyor Hastane korkusundan dolayı kayıplara karışan adam aç susuz halde dağ başında bulundu Selin Ciğerci, reklam yapıp takipçilerini kandırınca sosyal medyada tepki çekti