Talas'ta stratejik plan çalışması - Son Dakika

Talas'ta stratejik plan çalışması

19.06.2019 11:00
Talas'ta stratejik plan çalışması, System.String[]

Talas Belediyesinde 2020-2024 yıllarını kapsayan stratejik plan çalışmaları başladı.

Talas Belediyesinde 2020-2024 yıllarını kapsayan stratejik plan çalışmaları başladı. Tamamlanacak çalışmayla Talas'ın gelecek beş yıldaki faaliyetlerinin yer alacağı yol haritası belirlenecek.

Çalışmayla ilgili konferans salonunda düzenlenen toplantıya Talas Belediye Başkanvekili Ümit Dilci, başkan yardımcıları, birim müdürleri ve personel katıldı.

Toplantıda konuşan Talas Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Güngör, sözlerine Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın'ın selamıyla ve konuya gösterdiği önemi anlatarak başladı.

Güngör, stratejik planın Talas Belediyesinin önümüzdeki yıllarda yapacağı faaliyetler açısından önemine dikkat çekerek, "Bu çalışma belediyemizin yol haritası açısından büyük önem arz ediyor. Bunun için bütün birimlerdeki arkadaşlarımıza büyük görev düşüyor. Buradaki hedefimiz en kısa sürede en iyi şekilde yol haritamızı belirleyip çalışmalarımızı yürütmek. Planlayacağımız her proje, bütün göstergeler bizim gelecekteki yol haritamızı belirleme ve bütçemizi ayarla açısından tutan da yapılacak faaliyetleri yıllara yayarak nasıl hareket edeceğimize kadar ana temeli oluşturacak." dedi.

Hazine ve Maliye Bakanlığı Hazine Uzmanı Yılmaz Öztürk ise, stratejik planlamanın önemini, kamudaki yerini, kamudaki stratejik planlamanın hukuki dayanağı ve sürecin aşamaları gibi konularda bilgiler verdi. - KAYSERİ

Talas'ta stratejik plan çalışması
Talas'ta stratejik plan çalışması
Talas'ta stratejik plan çalışması

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Talas'ta stratejik plan çalışması - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Azerbaycan şehidinin kabrinde Galatasaray bayrağı dalgalanıyor Bilim Kurulu Üyesi Özlü Türkiye'de denenen Çin aşısıyla ilgili konuştu: Herhangi bir yan etki görülmedi Sokaklarda tek başında yaşıyordu! Cansız bedeni dere kenarında bulundu Aleyna Çakır'ın ölümünün baş şüphelisi Ümitcan Uygun'dan akılalmaz sözler: Kudurun Eşi teknik direktörü eleştirdi, yıldız futbolcu kadro dışı bırakıldı Asfalt patladı içine kamyonet düştü; araçtaki işçiler boğulmaktan son anda kurtuldu İncirlik'te görevli uzman çavuş evinde ölü bulundu AK Parti kongresinde yumruklu kavga! Polis ekipleri iki grubu zor ayırdı