Son Dakika Haberleri: Talat Bulut, Bu Kez Altan Erkekli'nin Açıklamalarına Tepki Gösterdi

Talat Bulut, Bu Kez Altan Erkekli'nin Açıklamalarına Tepki Gösterdi

24 gün önce

Altan Erkekli, bir röportajda, "Her gece borçlarımı düşünmekten bıktım!" demişti. Taciz iddialarıyla adı sıkça gündeme gelen Talat Bulut, Altan Erkekli'ye tepki göstererek, "Her filmde oynamana rağmen 1 milyon dolarlık evin borcunu ödemek de çok zor." dedi.

Altan Erkekli, verdiği bir röportajda, "Her gece borçlarımı düşünmekten bıktım!" demişti. Dizi setindeki taciz iddialarıyla adı sıkça gündeme gelen Talat Bulut, Altan Erkekli'nin bu açıklamasına tepki gösterdi.

"AH CANIM ALTAN ERKEKLİ"

Çağan Irmak'ın yeni filmi 'Bizi Hatırla'nın başrol oyuncusu Altan Erkekli, verdiği bir röportajda, evinin taksitleri için "Şu borcum bitsin artık. 63 yaşımda, her gece onları düşünmekten bıktım" ifadelerini kullanmıştı. Altan Erkekli'nin bu sözlerine Talat Bulut'tan manidar bir yorum geldi. Talat Bulut, "Ah canım Altan Erkekli kıyamam sana. Bu yüzden sen Akbil kullanıyorsun. Her filmde oynamana rağmen 1.000.000 $ evin borcunu ödemek de çok zor. Ömrün uzun olsun." dedi.


YORUMLAR


Karacak Dağı'nı Vuran Türkiye Tarihte Bir İlke İmza Attı Sivaslı Ustanın Kendi Karışımıyla Yaptığı Bıçaklar, Demiri Bile Kesiyor

TSK'nın PKK'ya Yönelik Hava Operasyonu, Irak'ı Rahatsız Etti