Taliban'ın Kaçırdığı Pakistanlı 15 Güvenlik Görevlisi Ölü Bulundu - Son Dakika

Taliban'ın Kaçırdığı Pakistanlı 15 Güvenlik Görevlisi Ölü Bulundu

06.01.2012 00:56
Taliban'ın Kaçırdığı Pakistanlı 15 Güvenlik Görevlisi Ölü Bulundu, System.String[]

Taliban tarafından iki hafta önce kaçırılan 15 güvenlik görevlisinin cesetlerine ulaşıldı.

Taliban tarafından iki hafta önce kaçırılan 15 güvenlik görevlisinin cesetlerine ulaşıldı. Taliban grubunun siyasi kolu Tehreek-e-Taliban Pakistan (TTP) saldırıyı üstlendi. Üst düzey bir yetkili 15 polisin Kuzey Veziristan şehrinde Afganistan sınırına çok yakın olan Shawa mevkisinde öldürüldüklerini ve cesetlere ulaştıklarında çok sayıda kurşun yarası tespit ettiklerini belirtti.

Taliban sözcüsü Ahsanullah Ahsan saldırının sorumluluğunu üstlenirken, 15 polisin öldürülmesinin Landi Kotal mevkisinde halen devam etmekte olan operasyonların intikamı niteliğinde olduğunu açıkladı. 15 güvenlik görevlisi, Taliban militanlarının kuzey bölgesinde bir kontrol noktasına düzenlediği gece baskınıyla kaçırılmıştı.

ANÖ (RT)

Taliban'ın Kaçırdığı Pakistanlı 15 Güvenlik Görevlisi Ölü Bulundu
Taliban'ın Kaçırdığı Pakistanlı 15 Güvenlik Görevlisi Ölü Bulundu

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Taliban'ın Kaçırdığı Pakistanlı 15 Güvenlik Görevlisi Ölü Bulundu - Son Dakika


Son Dakika

Alkollüyken zincirleme trafik kazasına karışan Ahmet Kural'a hapis istemiyle dava açıldı Sporsuz ve ameliyatsız zayıflatıyor: Meltem Şarkışlalı'nın Türkiye'ye getirdiği Tesla Slim ile tek seansta 2 beden incelmek mümkün Milyonları ilgilendiren borç yapılandırmasında son başvuru tarihi 31 Aralık Son Dakika! 29 Ekim ve 10 Kasım törenlerine saldırı hazırlığı yapan teröristler yakalandı Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan kendisine 'terörist' diyen Wilders hakkında suç duyurusunda bulundu Hatay saldırısını düzenleyen teröristlerin Amanoslar'a geldikleri paramotorlar ele geçirildi Arkadaşından aldığı hatalı basım 100 TL'yi 70 bin TL'ye satıyor "Omuzunda tüfek vardı" deyip teröristin yerini haber verdi! Görgü tanığı o anları anlattı