Talisca'nın Çin'den ayrılmak istemesinde sevgilisiyle arasının bozulması etkili oldu - Son Dakika

Talisca'nın Çin'den ayrılmak istemesinde sevgilisiyle arasının bozulması etkili oldu

17.01.2021 16:19

İsmi transfer döneminde Beşiktaş ile anılan Talisca, Çin ekibi Guangzhou Evergrande ile ayrılık noktasına geldi. Ayrılık gelişmesinde saha dışı olayların etkili ortaya çıktı.

Guangzhou Evergrande'den ayrılma ihtimali her geçen gün artan Anderson Talisca'nın durumunda saha dışı bir etkenin de rol oynadığı ortaya çıktı.

Çin basınında yer alan habere göre Anderson Talisca geçtiğimiz sezon ülkesinden geri dönerek Çin'deki takımına katıldı ancak bu süreçte kız arkadaşı Larissa Marques kendisiyle gelmedi.

ESKİ FOTOĞRAFLARINI SİLDİLER

O süreçte Çin'e gelemeyen ve Brezilya'da kalan Larissa Marques, çok uzun süre Talisca'dan ayrı kalmaya dayanamadı. Bu durum zamanla ikilinin arasının açılmasına neden oldu ve ilişkinin bozulmasıyla sonuçlandı. Hem Talisca hem de Larissa, sosyal medya hesaplarından eski aşk fotoğraflarını sildiler.

Talisca'nın Çin'den ayrılmak istemesinde sevgilisiyle arasının bozulması etkili oldu

Çin'de değişen futbol ligi statüsü ve maç takvimi durumlarının, futbolcuların aile hayatlarını da etkilediği Guangzhou Evergrande teknik direktörü Fabio Cannavaro tarafından dile getirilmişti.

Sezonun sona ermesiyle Çin'den ayrılarak ülkesine giden ve şu sıralar yeni sezon öncesi burada bulunan yıldız futbolcunun Brezilya'dan muhtemelen dönmeyeceği ve takımdan ayrılacağı belirtiliyor.

(Skorer)

Talisca'nın Çin'den ayrılmak istemesinde sevgilisiyle arasının bozulması etkili oldu

Son Dakika Spor Talisca'nın Çin'den ayrılmak istemesinde sevgilisiyle arasının bozulması etkili oldu - Son Dakika Spor


YORUMLAR (1)

Son Dakika

Oyuncu Eda Ece koronaya yakalandı, Yasak Elma dizisinin senaryosu değişti Arazi anlaşmazlığı nedeniyle çıkan kavgada 8 kişi yaralandı Karadeniz'deki vaka artışının nedeni 'yanlış anlama' olabilir Altının kilogramı 419 bin 100 liraya yükseldi Kanal İstanbul polemiği büyüyor! Erdoğan, kendisine 23 Haziran'ı hatırlatan İmamoğlu'na Maltepe üzerinden yüklendi Üzerine buz kütlesi düşen profesör ölümden döndü Kerimcan Durmaz, 'Peşimde' şarkısının klibinde kadın kılığına girip Sharon Stone pozu verdi Kerestelerin altında kalıp ölen kardeşinin yüzüne son kez bakıp gözyaşı döktü