Tallia Storm'un Film Galasında Giydiği Kıyafet Çok Dikkat Çekti - Son Dakika

Tallia Storm'un Film Galasında Giydiği Kıyafet Çok Dikkat Çekti

10.07.2016 14:55

Tarzan Efsanesi filminin Londra'daki galasına katılan 17 yaşındaki şarkıcı Tallia Storm, vücudunun yarısını açıkta bırakan kıyafetiyle dikkat çekti.

The Legend of Tarzan/ Tarzan Efsanesi filminin Londra'daki galasına katılan şarkıcı Tallia Storm, kıyafetiyle tüm dikkatleri üstüne çekti.

İÇ ÇAMAŞIRI GİYMEDİ

İç çamaşırı giymeyen ve vücudunun yarısını açıkta bırakan elbisesiyle galaya katılan Tallia Storm rahatlığıyla da alkışı hak etti.

FARKINI ORTAYA KOYDU

Ünlü şarkıcı kıyafeti ve göz alıcı tarzıyla farkını ortaya koydu. 17 yaşındaki star kırmızı halıda siyah elbisesi ve uyumlu topuklularıyla göz kamaştırdı.

GÖZ KAMAŞTIRDI

Göz kamaştıran Tallia omzundaki Chanel çantası ile Margot Robbie ve Alexander Skarsgard ile yan yana sırıtmadan durabileceğini kanıtlamış oldu.

İşte genç şarkıcının fotoğrafları:

Tallia Storm'un Film Galasında Giydiği Kıyafet Çok Dikkat Çekti

Son Dakika Magazin Tallia Storm'un Film Galasında Giydiği Kıyafet Çok Dikkat Çekti - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (1)

Son Dakika

Hatay'daki saldırı sonrası Erdoğan'dan kararlılık mesajı: Terörle ve destekçileriyle mücadelemizi sürdüreceğiz Son Dakika! Bakan Soylu'dan İskenderun'daki patlamaya ilişkin ilk açıklama: İki terörist de etkisiz hale getirildi Denizlispor yönetimi, stadın belli yerlerini bölerek portatif loca oluşturdu Varela'nın baldırına basan Josef de Souza direkt kırmızı kart gördü Mehmet Akif Alakurt'tan yine gündeme bomba gibi düşecek hareket! İçki içip araç kullandı Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Ersin Tatar arasında dikkat çeken diyalog: Kapalı Maraş'ta piknik yapalım Erdoğan'ın Fransız mallarına boykot çağrısı dünya basınında geniş yankı buldu 20 yaşında intihar eden İngiliz modelin ailesi: 13 yaşında cinsel istismara uğradı