Oltasına takılan 27,5 kilo ağırlığındaki sazanı suya bırakıp gönülleri fethetti - Son Dakika

Oltasına takılan 27,5 kilo ağırlığındaki sazanı suya bırakıp gönülleri fethetti

27.10.2020 11:49

Başta avcılık ve sportif balıkçılık olmak üzere birçok etkinliğe ev sahipliği yapan Pelitözü göletinde yakalanıp tekrar suya bırakılan 27,5 ağırlığındaki dev sazan görenleri hayrete düşürdü.

Bilecik'e 5 kilometre uzaklıkta olan Pelitözü göletinde avcılık yapan Cihat Öztürk, 27,5 kilo ağırlığında dev sazan balığı yakaladı ve görüntüledikten sonra tekrar suya bıraktı.

"BİLECİK'İN SESİNİ DUYURDUĞUMUZ İÇİN MUTLUYUZ"

Gölette 2015 yılından bu yana sportif balıkçılık anlamında birçok aktivitenin düzenlendiğini kaydeden Pelitözü Gölpark Saha Sorumlusu Tamer Sargıl, 'Yakala Bırak' sportif balıkçılık aktivitelerini anlattı. Sarıl, "Bu çerçevede Pelitözü göletinde yaptığımız bu tür aktiviteler ile hem Bilecik'imizin güzelliklerini duyurmak, hem de çocuklarımız ve yeni nesillere temiz ve zengin bir doğal güzelliği bırakmanın önemini hissettirmek istiyoruz. Bizim de denetimimiz çerçevesinde insanlar burada sportif balıkçılık yapabiliyorlar. Yakalanan bu balık ile Bilecik'in sesini bir kez daha duyurduğumuz için çok mutluyuz" ifadelerini kullandı.

Oltaya 27,5 ağırlığında sazan balığı takıldı, görenler gözlerine inanamadı

TEBRİK MESAJLARI ALIYOR

Sargıl, yakalanan balık hakkında sosyal medya ağlarında birçok tebrik ve teşekkür mesajları aldıklarını da sözlerine ekledi.

Oltasına takılan 27,5 kilo ağırlığındaki sazanı suya bırakıp gönülleri fethetti

- Kaynak: İHA

Son Dakika Ekonomi Oltasına takılan 27,5 kilo ağırlığındaki sazanı suya bırakıp gönülleri fethetti - Son Dakika Ekonomi

YORUMLAR (11)
  • PuSu: Geçen gün biri zıpkınla 30-35 kg lik balığı avlamış neşe içinde idi çok üzülmüştüm ,senin yaptığın varyaaa helal olsun sana adamın dibisin Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Karabağ'ın sözde lideri Harutyan panik içinde: SİHA'ların korkusuna sığınağa girdi Son Dakika: Devlet erkanı Atatürk'ün huzurunda! İşte Erdoğan'ın Anıtkabir Özel Defteri'ne yazdığı mesaj ABD'nin yeni keşfi ile ilgili bilim kurulu üyesinden gururlandıran ifadeler: Türkiye, aspirini en başından beri korona tedavisinde kullanıyor Kardeşinin borçları nedeniyle 5 çocuğunun uyuduğu odayı kurşun yağmuruna tuttular Apartmanın otoparkında bulunan bir buçuk metrelik yılanın yakalanma anı kamerada Manavgat'ta defne yaprağından 5 milyon lira gelir bekleniyor Korona tedavisinde çığır açacak araştırma! Herkesin evinde olan Aspirin virüsün düşmanıymış Hagi mi, Alex mi? Fenerbahçe efsanesi Emre Belözoğlu, klişe soruda herkesi ters köşeye yatırdı