Tam kapanmaya yok sayan gençler, yolcu otobüsünü diskoya çevirdi - Son Dakika

Tam kapanmaya yok sayan gençler, yolcu otobüsünü diskoya çevirdi

07.05.2021 11:50

Koronavirüs vaka ve vefat sayılarının artmasıyla birlikte İçişleri Bakanlığı, 17 Mayıs'a kadar sürecek tam kapanma kararı almıştı. Karara uyan vatandaşlar kadar, kısıtlama kurallarını hiçe sayanlar da ne yazık ki mevcut. İstanbul'un Sultangazi ilçesinde sokağa çıkma kısıtlamasını yok sayan bir grup gencin, yolcu otobüsü diskoya çevirdiği anlar kamera kayıtlarına yansıdı.

Türkiye genelinde koronavirüs hasta sayılarını düşürmek için uygulanan ve hasta sayılarının düşmesini sağlayan sokağa çıkma kısıtlamalarının ihlal edildiği görüntüler gelmeye devam ediyor.

Son olarak İstanbul'un Sultangazi ilçesindeki bir yolcu otobüsündeki görüntüler dikkat çekti. Söz konusu görüntülerde genç bir grubun sosyal mesafe ve maske kurallarını sayarak eğlendiği görülüyor.

Dans ettikleri anları cep telefonu kamerasıyla da kaydeden gençler, eğlence anlarını da sosyal medya hesaplarından paylaştı.

DOĞUM GÜNÜ KUTLADILAR

Kısıtlamaların ihlal edildiği bir diğer görüntü işse İsmetpaşa Mahallesi'nde bulunan parktan geldi. Parkta toplanan bir grup, doğum günü kutlaması yaptı. Tam kapanma kurallarını ihlal eden gruptakilerin sosyal mesafe kuralını hiçe sayıp, maske takmadıkları görüldü.

MİNİBÜSÜ 'MASKESİZ-MESAFESİZ' DİSKOYA ÇEVİRDİLER
MİNİBÜSÜ 'MASKESİZ-MESAFESİZ' DİSKOYA ÇEVİRDİLER
Tam kapanmaya yok sayan gençler, yolcu otobüsünü diskoya çevirdi
Tam kapanmaya yok sayan gençler, yolcu otobüsünü diskoya çevirdi
Tam kapanmaya yok sayan gençler, yolcu otobüsünü diskoya çevirdi

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Tam kapanmaya yok sayan gençler, yolcu otobüsünü diskoya çevirdi - Son Dakika


YORUMLAR (8)
  • Esat gündoğdu : Kimsenin yasağa uyduğu yok gelip Burda boş yorum yapmayın o kro diyende kendisi ne acaba merak ediyorum Cevap Yaz 4 6 Yayından Kaldır
  • Onur: Kimse yasak var demesin allah askına. Yönetenler yönetemiyor. Sen tam kapanma diyorsun fabrikalar acık, esnaflar kapalı. Sence millet yasağı dinler mi? Cevap Yaz 18 3 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika

Kan donduran cinayet! Maaşını isteyen adamı döve döve öldürüp, parka atmış 16:05 Kan donduran cinayet! Maaşını isteyen adamı döve döve öldürüp, parka atmış 16:00 "Komşularıma gidiyorum" diyerek evden çıkmıştı! İki çocuk annesi kadın sırra kadem bastı Ziraat odası başkanları, fındık fiyatı talebinde bulunmak için Ankara'ya gitmeye hazırlanıyor: En az 30 lira olmalı 15:53 Ziraat odası başkanları, fındık fiyatı talebinde bulunmak için Ankara'ya gitmeye hazırlanıyor: En az 30 lira olmalı
Evini ateşe vererek karısını öldürdü, oğlunu ağır yaraladı! Dehşet saçan koca, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nden atlayarak intihar etti 15:46 Evini ateşe vererek karısını öldürdü, oğlunu ağır yaraladı! Dehşet saçan koca, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nden atlayarak intihar etti Avusturya'da tutuklanan Sezgin Baran Korkmaz, Viyana'da hakim karşısına çıktı: Türkiye'ye iade edilmek istiyorum 15:35 Avusturya'da tutuklanan Sezgin Baran Korkmaz, Viyana'da hakim karşısına çıktı: Türkiye'ye iade edilmek istiyorum Abdülkadir Ömür, Şenol Güneş'e isyan etti: Oynatmayacaksan beni niye çağırdın hocam? 14:51 Abdülkadir Ömür, Şenol Güneş'e isyan etti: Oynatmayacaksan beni niye çağırdın hocam?
Kadın çamaşırı giydirerek fotoğraf çektirmişlerdi! 14:43 Kadın çamaşırı giydirerek fotoğraf çektirmişlerdi! "Döner Kardeşler" davasında örgüt liderlerinin 60 yıla kadar hapsi istendi Hande Fırat'tan, gazeteci Serdar Akinan'ın Suriye'nin yağmalanmasına ilişkin iddiaları yanıtladı: Eşimin durumu zaten iyi 14:22 Hande Fırat'tan, gazeteci Serdar Akinan'ın Suriye'nin yağmalanmasına ilişkin iddiaları yanıtladı: Eşimin durumu zaten iyi
Advertisement