Tamer Karadağlı'dan Burcu Esmersoy tepkisi: Neresi yasak! - Son Dakika

Tamer Karadağlı'dan Burcu Esmersoy tepkisi: Neresi yasak!

3 ay önce

Berk Suyabatmaz'dan eylül ayında boşanan Burcu Esmersoy, önceki gün Sapanca'daki Berceste Dinlenme Tesisleri'nde Tamer Karadağlı'yla görüntülendi.

Tamer Karadağlı'dan Burcu Esmersoy tepkisi: Neresi yasak!, System.String[]

Berk Suyabatmaz'dan eylül ayında boşanan Burcu Esmersoy, önceki gün Sapanca'daki Berceste Dinlenme Tesisleri'nde Tamer Karadağlı'yla görüntülendi. İkilinin yan yana yürürken çekilmiş görüntülerinin "yeni aşk" iddiasıyla servis edilmesi, ünlü sunucuyu sinirlendirdi:


"Vedat Özdemiroğlu ve Tamer Abi'yle birlikte, Sinan Çetin'in Netflix için çektiği dizide rol almak üzere Afyon'a gittik. Çekimler gündüz yapıldı, iş bitince de prodüksiyonun arabasıyla İstanbul'a döndük. Sapanca'da benzin almak için mola verdik. Markete girdiğimizde çekilmiş o görüntüler. Köpek gibi çalışıyorum. Ben iş yapamayacak mıyım?"

NERESİ YASAK


Tamer Karadağlı da aşk haberlerine tepkili: "Suç işliyorlar. Bir kere ilişki olup olmadığını nereden biliyorlar? İkincisi bunun neresi yasak? Burcu Hanım da evli değil ben de, yasak olan ne? Sinirlenmiyorum ama haberlerin üslubuna takılabiliyorum. Burcu'yla güldük. Kaldı ki biz eski arkadaşız."

Kaynak: Hürriyet

Haber Yayın Tarihi: 14.11.2019 09:38 

YORUMLAR


Son Dakika

Barbara Palvin, Türk sporcudan eğitim almak istiyor
OYAK, Total ve Moil için Demirören Holding ile 450 milyon dolara anlaştı THY'nin Hollanda'daki uçak kazasında Boeing'in hatası örtbas edildi

Son Dakika Haberleri