Tamgacı: "Engellilerimizin yanındayız" - Son Dakika

Tamgacı: "Engellilerimizin yanındayız"

25.06.2019 15:36
Tamgacı:

SAMULAŞ Genel Müdürü Enver Sedat Tamgacı, "SAMULAŞ, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sakatlar derneği başta olmak üzere diğer engelli dernek ve kuruluşlarının teklif ve önerilerine daima açık olacaktır" dedi.

SAMULAŞ Genel Müdürü Enver Sedat Tamgacı, "SAMULAŞ, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sakatlar derneği başta olmak üzere diğer engelli dernek ve kuruluşlarının teklif ve önerilerine daima açık olacaktır" dedi.

Türkiye Sakatlar Derneği (TSD) Samsun Şube Başkanı Hayriye Hakyemezoğlu, beraberinde yöneticiler ile birlikte SAMULAŞ Genel Müdürü Enver Sedat Tamgacı'ya 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu.

"Yaşadığımız sıkıntıları anlattık"

Ziyarette açıklamalarda bulunan Hakyemezoğlu, Tamgacı'ya engelli vatandaşlar olarak otobüslerde ve tramvaylarda yaşadıkları sıkıntıları anlattıklarını belirterek, "Engelli yurttaşların otobüslerden ve tramvaylardan daha fazla ve daha rahat bir şekilde yararlanabilmesi noktasında yapılması gerekenleri aktardık. Örneğin tramvaylarda ikinci kapı engelliler için önceliklidir. Maalesef vatandaşlarımız bu konuda son derece duyarsız. Rampalı olan bu kapılardan engelliler öncelikli olarak yararlanmalıdır. Bu yönde bir farkındalık oluşturulması gerektiğini de belirttik" dedi.

"Her şey kaliteli ulaşım için"

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Tamgacı ise, "Samsunlulara konforlu ve kaliteli ulaşım imkanları sağlamak için gece-gündüz demeden çalışıyoruz. Engelli vatandaşlarımızın da bu imkanlardan azami ölçüde yararlanabilmesi bizim için son derece önemli. SAMULAŞ, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sakatlar derneği başta olmak üzere diğer engelli dernek ve kuruluşlarının teklif ve önerilerine daima açık olacaktır" diye konuştu. - SAMSUN

Tamgacı: Engellilerimizin yanındayız
Tamgacı: Engellilerimizin yanındayız

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Tamgacı: 'Engellilerimizin yanındayız' - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ermenistan Eski Cumhurbaşkanı Koçaryan: Türkiye'yi doğrudan savaşa sokmak için uğraştık, başaramadık "Beni kurtarın" feryatları mahalleyi inletti! 4 aylık eşinin boğazını kesen koca polisi arayıp kendini ihbar etti Canlı yayında "Ordu Katar'a satıldı" tartışması! CHP'li Erdal Aksünger, Serkan Toper'in üzerine yürüdü 'Mini etek' sözleri tepki çeken Öykü Çelik, aşkını ilan etti Güzel sörfçü Palmateer, çırılçıplak soyunup dünyanın en büyük dalgalarına meydan okudu Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, dört ilimizi uyardı: Vakalar artıyor Fransa Cumhurbaşkanı Macron'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Fransa'nın başına beladır" sözlerine yanıt "Yeni evimizde ilk gecemiz" notuyla paylaştı! Şeyma Subaşı Miami'den ev aldı