Tamir için gittiği evdeki kadının iç çamaşırlarını cinsel organına sürten tesisatçı kameraya yakalandı - Son Dakika

Tamir için gittiği evdeki kadının iç çamaşırlarını cinsel organına sürten tesisatçı kameraya yakalandı

13.11.2020 15:26

İngiltere'de musluk tamiri için gittiği evde gizlice yatak odasına giren tamirci, kadının iç çamaşırlarını cinsel organına sürttü. O anlar kamera tarafından saniye saniye kaydedildi.

İngiltere'de yaşayan 50 yaşındaki kadın, daha önce evine birkaç kez hırsız girdiği için odalara güvenlik kamerası taktırdı. Kadın geçen hafta banyosundaki musluğun su sızdırması üzerine eve su tesisatçısı çağırdı. Tesisatçı evden çıktıktan sonra güvenlik kamerası görüntülerine bakan kadın, gördükleri karşısında büyük şok yaşadı.

GÖRÜNTÜLERİ İZLEYİNCE POLİSE KOŞTU

Tesisatçının banyodan çıkıp yatak odasına gittiğini ve kullanılmış çamaşırlarını koklayıp cinsel organına sürdüğünü görünce şaşıran kadın, görüntüleri polis ile paylaştığını söyledi. Polis tesisatçıyı gözaltına aldıktan sonra kefaletle serbest bıraktı.

ARTIK YATAK ODASINDA UYUMAKTAN KORKUYOR

Yaşadığı olaydan sonra midesinin bulandığını söyleyen kadın, kendi yatak odasında bile uyumaktan korktuğunu belirtti. Olay ilgili soruşturma devam ediyor.

Tamir için gittiği evdeki kadının iç çamaşırlarını cinsel organına sürten tesisatçı kameraya yakalandı

Son Dakika Dünya Tamir için gittiği evdeki kadının iç çamaşırlarını cinsel organına sürten tesisatçı kameraya yakalandı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (2)

Son Dakika

Jill Biden, başkanlık tarihinin ilk profesör unvanlı First Lady'si oldu Sumudica yeni takımına, eski takımı Gaziantep'in taktiğini vererek maçı kazandırdı Hiç doktora gitmeyen 90 yaşındaki Yunus dede, sırrının 30 yıldır içtiği kar suyu olduğunu söyledi Kamala Harris, koltuğa oturur oturmaz kahkahalara boğuldu Beyin ameliyatı olan hemşirenin, aylar sonra yerine takılacak kafatası kemiğinin çöpe atıldığı ortaya çıktı Rusya'nın koronavirüs aşısı Sputnik V'nin 9 aylık bağışıklık süresi bilim dünyasını şaşırttı Babalık duygusunun en masum hali! Kucağındaki kızı düşmesin diye her şeyi yaptı Vapurdan atlayarak canına kıyan kadının intiharı kamerada