Son Dakika Haberleri: Tanesi 20 Bin Lira Olan 15 Taklacı Güvercini Çaldılar

Tanesi 20 Bin Lira Olan 15 Taklacı Güvercini Çaldılar

3 gün önce

Bursa'nın İnegöl ilçesinde 15 taklacı güvercin çalındı.

Tanesi 20 Bin Lira Olan 15 Taklacı Güvercini Çaldılar, System.String[]
Bursa'nın İnegöl ilçesinde 15 taklacı güvercin çalındı. Bir hafta içerisinde ikinci güvercin hırsızlığı yaşanan İnegöl'de güvercin sahipleri tedirgin oldu.

Olay Bursa-Ankara kar ayolu üzerinde benzinlik arkasında bulunan boş arsada meydana geldi. Arsada kendi imkanları ile yaptığı kümeste güvercin bakan Salih Tuna isimli gencin kümesine giren kimliği meçhul kişi ya da kişiler, 15 taklacı cinsi güvercini çaldı. Güvercinleri çalınan Salih Tuna, "Dün akşam 19.00 gibi kümesi kapatıp eve gittim. Sabah kümesin kapısını açınca kuşların olmadığını fark ettim. Bunun üzerine kümesin arkasına baktığımda arka taraftaki sacın kesilerek kuşlarımın çalındığını gördüm. 15 tane taklacı güvercinim vardı. Bunların ortalama fiyatı 15-20 bin TL. Maddiyatı dışında benim için maneviyatı yüksek olan kuşlarımın bulunmasını istiyorum. Bundan 2-3 gün önce yine bu bölgede bir abimizin kuşları çalınmıştı. Aynı kişi olabileceğini düşünüyorum" dedi.

Kümesten parmak izi alan polis, güvercin hırsızlarını arıyor. - BURSA
Haber Yayın Tarihi : 17.04.2019 12:25 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Vicdansız Koca, Bulaşıkları Yıkamayan Karısını Bıçaklayıp Uykuya Daldı Bir Çaydanlık 5 Bin TL Mal Oldu Bursa'daki Defineciler 'Eşkıyanın Hazinesi'ni Arıyormuş "Dünya Koptu" Deyip Koşan Köylüler, 40 Metre Çapındaki Obrukla Karşılaşınca Şaştılar