Tangalı Hırsızlar - Son Dakika

Tangalı Hırsızlar

14.07.2008 01:34
Tangalı Hırsızlar, System.String[]

Komşu Polisin İhbarı Üzerine Basılan Evde Üç Genç Aynı Yatakta Çıplak Uyurken Bulundu. Evde Çok Sayıda Çalıntı Eşya, Hırsızlıkta Kullanılan Malzemeler ile Üçlünün Tangalı Fotoğrafları Ele Geçti.

Komşu polisin ihbarı üzerine basılan evde üç genç aynı yatakta çıplak uyurken bulundu. Evde çok sayıda çalıntı eşya, hırsızlıkta kullanılan malzemeler ile üçlünün tangalı fotoğrafları ele geçti.

FATİH’te oturan bir polis memuru, evinin önüne sürekle farklı marka otomobiller park edilmesinden şüphelendi. Deniz Abdal Mahallesi’ndeki bir apartmanın giriş katındaki dairenin penceresinden çok sayıda elektronik eşyayı gören polis memuru, durumu Hırsızlık Büro Amirliği’ne bildirdi. Bir hafta boyunca yapılan takip sonucunda, şüphelenilen eve özellikle geç saatlerde çok sayıda kişinin elektronik eşyalarla girip çıktığı belirlendi.

Kapıyı kırıp girdiler

Savcılıktan izin alan polisler, önceki gün operasyon için düğmeye bastı. Kapıyı kırarak eve giren polisler, Nurettin K. (28), Nurullah B. (30) ile İbrahim Veysel Y.’yi (25) aynı yatakta çıplak uyurken gözaltına aldı. Evde yapılan aramada çalıntı olduğu belirlenen çok sayıda elektronik eşya, onlarca saat ve parfüm, dizüstü bilgisayarlar, mücevherler ile kapıların kilitlerini kırmak için hazırlanmış tornavida ve murçlar ele geçirildi. Aramalarda, hırsızlık çetesi üyelerinin plajda çekildikleri tangalı fotoğrafları da ortaya çıktı.

Üçü de tutuklandı

Aynı yatakta uyurken yakalanan Nurettin K., Nurullah B. ile İbrahim Veysel Y. sorgularının ardından sevk edildikleri adliyede tutuklandılar.

Tangalı Hırsızlar

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Tangalı Hırsızlar - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Türkiye'den Yunan Başpiskopos İeronimos'un İslam'ı hedef alan sözlerine sert tepki: Şiddetle kınıyoruz Brezilya, Çin'in geliştirdiği koronavirüs aşısına acil kullanım onayı verdi Diagne ve Luyindama'yı eleştiren Terim'den Muslera müjdesi: Denizli maçında oynayacak Son Dakika! Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk: Yüz yüze eğitim kademeli olarak başlayacak Trump'ı silip atacak! ABD'nin yeni Başkanı Joe Biden'ın ilk talimatları belli oldu Haluk Levent'ten İbo Show eleştirilerine esprili yanıt: Bana güvenmeyin demiştim Üç kişinin hayatını kaybettiği korkunç kazanın görüntüleri ortaya çıktı Dini nikahlı çift boğazları kesilmiş halde bulunmuştu! Korkunç cinayette sır perdesi aralandı