Tanıtım filmi yayında - Son Dakika

Tanıtım filmi yayında

23.10.2020 14:10
Tanıtım filmi yayında, System.String[]

Özge Özberk, Musa Uzunlar, Emre Kınay, Mert Yazıcıoğlu, Simay Barlas ve Pamir Pekin'in başrollerini paylaştığı dizinin tanıtımı beğeni topladı.

Özge Özberk, Musa Uzunlar, Emre Kınay, Mert Yazıcıoğlu, Simay Barlas ve Pamir Pekin'in başrollerini paylaştığı dizinin tanıtımı beğeni topladı. Tanıtımda yer alan Türkiye'de de büyük bir hayran kitlesi bulunan ünlü İranlı müzisyen Mohsen Namjoo'nun dokunaklı müziğinin eşlik ettiği görüntüler, izleyiciyi derinden etkiledi. Yapımını Limon Film ve yapımcılığını Hayri Aslan'ın üstlendiği yapım, "A Mother's Guilt" dizisinden uyarlandı. Dizi, çocuğu için suç işlemek zorunda kalan annenin dramı ve bu gerçekle sınanacak iki gencin aşk hikayesini anlatıyor.

Tanıtım filmi yayında

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Tanıtım filmi yayında - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Çukur'da ayrılıkların ardı arkası kesilmiyor! Başrol oyuncusu diziye veda etti IMF'den Türkiye ekonomisi için yüzde 6'lık büyüme tahmini Biden, Trump'ın kaldırdığı Kovid-19 seyahat yasağını geri getirdi Sosyal medyadan Peygamberimize çirkin sözler sarf eden Yakup Deniz'e soruşturma G.Saray'ın eski yengesi Yolanthe Cabau bikinili cesur pozuyla göz kamaştırdı Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sürpriz hastane ziyareti Rıdvan Dilmen: İrfan Can Marsilya'ya gitmek istiyor Cumhurbaşkanı Erdoğan ile TESK arasında çarpıcı gıda fırsatçıları diyalogu: Gerekirse her dükkana kolluk kuvveti koyarız