Tanker Şoförü Gözaltına Alındı, Ölenlerin İsimleri Belli Oldu - Son Dakika

Tanker Şoförü Gözaltına Alındı, Ölenlerin İsimleri Belli Oldu

06.07.2015 12:35
Tanker Şoförü Gözaltına Alındı, Ölenlerin İsimleri Belli Oldu, System.String[]

Manisa'nın Gölmarmara ilçesinde yaşanan kazada 15 işçinin ölmesi, 2 kişinin de yaralanmasına sebep olan tanker şoförü E.İ., tedavisinin ardından gözaltına alındı.

Manisa'nın Gölmarmara ilçesinde yaşanan kazada 15 işçinin ölmesi, 2 kişinin de yaralanmasına sebep olan tanker şoförü E.İ., tedavisinin ardından gözaltına alındı. Tarım işçilerini taşıyan kamyonetle çarpışan tanker sürücüsünün uyukladığı sanılırken, kaza yerinde fren izine rastlanmadı. Balıkesir'den süt toplamak için bölgeye gelen tankerin şerit değiştirdiği, kamyoneti yaklaşık 50 metre sürükleyip, yol kenarına sıkıştırdığı belirlendi.

Ölen tarım işçilerinin isimleri ise şöyle: Sürücü Seydi Aydın (52), eşi Ayşe Aydın (47), Nesrin Aydın (27), Ümmü Demirkol (38), Zeynep Uysal (32), Ummuhan Uysal (30), Kezban Uysal (67), Fadime Orhan (48), Nurdane Kaya (40), Burak Kaya (15), Zeynep Zengin (35), Ayşe Yaşar (40), Azize Kars (52), Yıldız Öztürk (41) ve Zekiye Çetin (54). Ağır yaralanan Güldane Kılınç'ın tedavisi ise Salihli Devlet Hastanesi'nde sürüyor.

- Kaynak: CİHAN

Son Dakika Güncel Tanker Şoförü Gözaltına Alındı, Ölenlerin İsimleri Belli Oldu - Son Dakika


Son Dakika

Şarkıcı Sevda Demirel, bornozlu paylaşımıyla hayranlarının ağzını açık bıraktı Sağlık Bakanı Koca yüksek risk altındaki 5 ilimizi uyardı: Hatay'da vaka artışı yüzde 125 Antikorlara yakalanmayan koronavirüs mutasyonu tespit edildi Yunan televizyonuna konuşan Avrupa Komisyonu yetkilisinden Türkiye'ye küstah tehdit: Yaptırımlar orta ve uzun vadeli de olacak Bakan Koca'dan İstanbul'a bir iyi, bir kötü haber: Vaka sayısında yüzde 25 düşüş var, hastane ve yoğun bakımlar halen dolu Akdeniz açıklarındaki 5.2'lik deprem 150 kilometre uzaklıktaki Karaman'da kayaları yerinden oynattı Koronavirüs aşısını bulan Pfizer'in CEO'sundan bomba itiraf: Aşıdan sonra virüsün bulaşıp bulaşmayacağından emin değiliz Erdoğan'ın da katıldığı ilk milli helikopter motorunun teslim töreninde kriz: Hakkımızı helal etmiyoruz