O Anlar Kamerada! Sarhoş Rus Tankla Süpermarkete Girdi, 1 Şişe Şarap Çalıp Çıktı - Son Dakika

O Anlar Kamerada! Sarhoş Rus Tankla Süpermarkete Girdi, 1 Şişe Şarap Çalıp Çıktı

11.01.2018 15:55

Rusya'da sarhoş bir adam eğitim alanından çaldığı tank ile süpermarkete girdi. 1 şişe şarap çalan adam tanka binerek olay yerinden ayrıldı.

Rusya'da sarhoş olduğu belirtilen bir adam, özel eğitim alanından aldığı tank ile süpermarkete daldı ve bir şişe şarap çaldı.

POLİS SORUŞTURMA BAŞLATTI

Apatiity şehrinde meydana gelen olayda tank ile süpermarkete giren adamın bu akıl almaz davranışı amatör kameralarca kaydedildi. Önündeki bir aracı da kullanılmaz hale getiren adam ardından çaldığı şarapla tanka geri binerek olay yerinden ayrıldı. Rus polisi olay ile ilgili olarak soruşturma başlattı.

GÖRÜNTÜLER REKOR KIRIYOR

Sosyal medyada paylaşılan görüntüler kısa sürede tıklanma rekoru kırdı.

O Anlar Kamerada! Sarhoş Rus Tankla Süpermarkete Girdi, 1 Şişe Şarap Çalıp Çıktı
O Anlar Kamerada! Sarhoş Rus Tankla Süpermarkete Girdi, 1 Şişe Şarap Çalıp Çıktı

Son Dakika Dünya O Anlar Kamerada! Sarhoş Rus Tankla Süpermarkete Girdi, 1 Şişe Şarap Çalıp Çıktı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Ünlü şarkıcı Sibel Tüzün, Ankara Anlaşması'yla Londra'ya yerleşti Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Tevfik Özlü: Hastanelerimiz, yoğun bakımlar doluyor Tartışmalı Oxford-Astrazeneca koronavirüs aşısı yeniden incelenecek Hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması saat kaçta başlıyor? İçişleri Bakanlığı detayları paylaştı İranlı nükleer bilimci Fahrizade'nin öldürülmesi sonrası Netanyahu'dan itiraf gibi sözler: Gergin günler bizi bekliyor Bakan Koca, vaka sayısı yüzde 100 artan 5 ili paylaşıp uyardı: Tedbirin olmadığı yerde tehdit devam ediyor Taksici, oğlunu ziyarete gittiği cezaevi önünde 9 kurşunla öldürüldü Genç kadının hazin sonu! Düğününden 4 gün sonra koronadan öldü