Son Dakika Haberleri: Tanriöver'den Seyhan Ziraat Odası'na Ziyaret

Tanriöver'den Seyhan Ziraat Odası'na Ziyaret

5 yıl önce

AK Parti Adana Milletvekili Aday Adayı Mehmet Tanrıöver, seçim çalışmaları kapsamında sivil toplum kuruluşları ziyaretlerine devam ediyor.

Tanriöver'den Seyhan Ziraat Odası'na Ziyaret, System.String[]

AK Parti Adana Milletvekili Aday Adayı Mehmet Tanrıöver, seçim çalışmaları kapsamında sivil toplum kuruluşları ziyaretlerine devam ediyor.


Tanrıöver, Seyhan Ziraat Odası'nı ziyaret ederek Başkan Süleyman Girmen ve oda yöneticileri Rıfat Kodak, İbrahim Aksoğan, Cahit İncefikir ve Cengiz Özdemir ile bir araya geldi. AK Parti Hükümetinin tarımsal alanda faaliyet gösteren çiftçilere yaptığı destekler ve girdi maliyetleri hakkında görüş alışverişinde bulunan Tanrıöver, "Hükümetimiz çiftçimizi faizcinin, tefecinin elinden kurtardı. Çiftçilerimizin tarımsal girdi maliyetlerinin daha makul bir seviyeye çekilmesi ve maliyetlerin düşürülmesi noktasında çalışmalar yapılıyor. Seçilirsem, çiftçinin daha fazla destek almasına çalışacağım" dedi.


Önümüzdeki dönemde tarım havzalarının planlamasının ve tarımsal faaliyetlerdeki verimliliğin arttırılması yönünde hizmetlere katkı sağlamak ve şehrin merkezi hükümetten daha fazla destekler alması noktasında çalışma yapacağı sözünü veren Tanrıöver, köylünün milletin efendisi olduğunu bunu AK Parti Hükümeti döneminde sözde değil özde de ifade ettiklerini belirtti.


Oda Başkanı Süleyman Girmen, "İçimizden birisinin bu göreve talip olması bizleri sevindirdi, heyecanlandırdı" dedi. - ADANA

Haber Yayın Tarihi: 13.03.2015 10:15 Kaynak: İHACumhurbaşkanı Erdoğan'dan faiz indirimi müjdesi: Daha da inecek
Boşanma kararı alan Meltem Miraloğlu 80 yaşındaki eşine "Beni seviyor musun?" sorusunu sordu Nazilli'de eğlence merkezinde çalışan yabancı uyruklu 8 kadın hasta çıktı