Tanrıverdi: Amacımız Gençlerimizi Kötü Alışkanlıklardan Korumak - Son Dakika

Tanrıverdi: Amacımız Gençlerimizi Kötü Alışkanlıklardan Korumak

05.01.2012 14:40
Tanrıverdi: Amacımız Gençlerimizi Kötü Alışkanlıklardan Korumak, System.String[]

Türkiye Gençlik Federasyonu Genel Başkanı Ömer Faruk Tanrıverdi, amaçlarının gençleri kötü alışkanlıklardan korumak ve insanlığa yararlı bir şekilde yetişmelerini sağlamak olduğunu söyledi.

Türkiye Gençlik Federasyonu Genel Başkanı Ömer Faruk Tanrıverdi, amaçlarının gençleri kötü alışkanlıklardan korumak ve insanlığa yararlı bir şekilde yetişmelerini sağlamak olduğunu söyledi.

Federasyonun Güneydoğu Anadolu Bölgesi teşkilatlanmasını sağlamak üzere bir heyetle Siirt'e gelen Tanrıverdi, burada, günümüzde gençliği bekleyen tehlikelerin büyüklüğünün ortada olduğunu, 4 ay önce bir grup arkadaşla, gençleri bu tehlikelerden korumak, onların insanlığa, millete yararlı sağlıklı düşünen, çalışkan üretken insanlar olarak yetişmelerini sağlamak amacıyla bir sivil toplum örgütü çatısı altında bir araya geldiklerini belirtti.

Gençlerin her türlü sorunu ile ilgileneceklerini kaydeden Tanrıverdi, şöyle dedi:

İstihdamdan sportif aktivitelere kadar her alanda birer genç olarak gençlerimizin yanında yer alacağız. Çeşitli kültürel, sportif aktiviteler, geziler düzenleyeceğiz. Yurdumuzun cennet köşelerini gençlerimizin görmelerini sağlayacağız. Gençlerimizin birbirleriyle kardeşliklerinin pekişmesine yönelik çalışmalarımız olacak. Çalışmalarımızı ulusal düzeyde tutmayacağız. Başta AB olmak üzere uluslararası teşkilatlarda gençlerimizi ve ülkemizi temsil edecek ve bunların aktivitelerinden gençlerimizin yararlanmasını sağlayacağız. Amacımız gençlerimizi kötü alışkanlıklardan korumak ve insanlığa yararlı bir şekilde yetişmelerini sağlamaktır."

Bütün yurtta teşkilatlanmayı hedeflediklerini belirten Tanrıverdi, bu konuda kendilerine 6 aylık bir süreyi öngördüklerini ve 4 ayda 46 ilde teşkilatlanmalarını tamamladıklarını bildirdi.

- SİİRT

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Tanrıverdi: Amacımız Gençlerimizi Kötü Alışkanlıklardan Korumak - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Yeni Malatyaspor, geriye düştüğü maçta Çaykur Rizespor'u farklı geçti Bilim Kurulu Üyesi Afşin Emre Kayıpmaz'dan maske uyarısı: N95 ve FFP2 tarzı maskeler toplu alanlarda kullanılmamalı İsrail'de Pfizer/BioNTech aşısı yaptıran 13 kişi yüz felci geçirdi Kontrolden çıkan tır petrol istasyonuna daldı! Şoförün manevrası faciayı önledi Son Dakika: Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'a saldırıda bulunan 2 şüpheli gözaltına alındı Dini nikahlı çift boğazları kesilmiş halde bulunmuştu! Korkunç cinayette sır perdesi aralandı Ailevi sorunlar nedeniyle tartıştığı ağabeyini av tüfeğiyle öldürdü Kadir Şeker'in öldürdüğü Özgür Duran'ın ailesinin avukatı: Gizli tanığın ifadesiyle dosya bambaşka bir hal alacak