Eski Başbakan Tansu Çiller oyunu Sarıyer'de kullandı - Son Dakika

Eski Başbakan Tansu Çiller oyunu Sarıyer'de kullandı

23.06.2019 12:04

Eski Başbakan Tansu Çiller, yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri için oyunu Sarıyer'de kullandı. Oy verme işlemi sonrası gazetecilere açıklamalarda bulunan Çiller, "Hayırlı olsun. Herkes diyeceğini söyledi. Sıra milletimizde." dedi.

Eski Başbakan Tansu Çiller, 23 Haziran İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı yenileme seçimi için İstanbul Sarıyer'de oyunu kullandı.

22'inci dönem Başbakanı Tansu Çiller, 23 Haziran İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı yenileme seçimi için oyunu kullanma üzere Sarıyer Yeniköy İlkokulu'na geldi. Eşi Özer Uçuran Çiller ile birlikte saat 11.00'de okula gelen Çiller 2343 numaralı sandıkta oyunu kullandı. Sınıftaki sandık görevlileri ile tokalaşan Çiller basın mensuplarına açıklamada bulundu.

"MİLLETİMİZ NE DERSE GÜZEL SÖYLER"

Oy kullanma işleminin ardından açıklamalarda bulunan Çiller, "Hayırlı olsun. Herkes diyeceğini söyledi. Sıra milletimizde. Milletimiz ne derse güzel söyler" diye konuştu.

Eski Başbakan Tansu Çiller oyunu Sarıyer'de kullandı

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Eski Başbakan Tansu Çiller oyunu Sarıyer'de kullandı - Son Dakika


Son Dakika

ABD Adalet Bakanlığı'ndan terör örgütü YPG itirafı: PKK'nın alt koludur '2021 Yılı Yatırım Programı' Resmi Gazete'de yayımlandı! En çok ödeneği ulaştırma-haberleşme ve eğitim sektörü aldı TRT spikerinden sosyal medyaya bomba gibi düşen Mesut Özil sorusu Arınç'tan saldırıya uğrayan Selçuk Özdağ'la ilgili açıklama: Bu kişileri azmettirenler asli failler gibi yargılanmalı Belçika'da bir kişi koronavirüs aşısı olduktan 5 gün sonra öldü Hesabındaki paralar buhar olunca Ebru Polat, çılgına döndü! Gerçek sonradan ortaya çıktı 8 bin korona aşısının yapıldığı hastanenin başhekimi konuştu: En fazla omuz ağrısı ve tansiyon düşüklüğü ile karşılaşıyoruz Biden 1,9 trilyon dolarlık Amerikan Kurtarma Planı'nı açıkladı! Altın fiyatları hareketlendi