Taraftar Grubundan Samsunspor'a Ziyaret - Son Dakika

Taraftar Grubundan Samsunspor'a Ziyaret

12.01.2012 16:41
Taraftar Grubundan Samsunspor'a Ziyaret, System.String[]

Hırçınlar Taraftar Grubu yöneticisi Nuri Seven beraberindekilerle birlikte Samsunspor Kulübü Başkan Vekili Bilal Seyhan'ı Nuri Asan Tesisleri'ndeki yönetim binası'nda ziyaret etti."Samsunspor'umuzun her maçında tribünde yer alan taraftar gruplarımızın takımlarına verdikleri destek, futbolcularımızı motive ediyor.

Hırçınlar Taraftar Grubu yöneticisi Nuri Seven beraberindekilerle birlikte Samsunspor Kulübü Başkan Vekili Bilal Seyhan'ı Nuri Asan Tesisleri'ndeki yönetim binası'nda ziyaret etti.

Taraftar grubunun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Seyhan,

"Samsunspor'umuzun her maçında tribünde yer alan taraftar gruplarımızın takımlarına verdikleri destek, futbolcularımızı motive ediyor. Taraftarlarımızın Trabzon maçında da takımımızı desteklemesini istiyoruz" dedi.

Hırçınlar Taraftar Grubu yöneticisi Seven ve beraberindekiler ise Trabzonspor maçı öncesi Samsunspor'a başarı dileğinde bulundu.

- SAMSUN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Taraftar Grubundan Samsunspor'a Ziyaret - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

11 yaşındaki erkek çocuğunu ağaca bağlayarak istismar etmeye çalışan sapık, bir ilçeyi ayaklandırdı Kahreden haberler peş peşe geldi! 3 doktor daha koronaya yenik düştü Efsane futbolcu Ronaldinho, Azerbaycan'a destek videosu yayınladı Dağlık Karabağ'ın sözde lideri Arayik Harutyunyan'ı korku sardı: Azerbaycan ordusu Şuşa'nın 5 km ötesinde Kanada Başbakanı Trudeau: Nice'te kiliseye saldıranlar İslam'ı temsil etmiyor Erdoğan'dan Putin'e Dağlık Karabağ teklifi: Bu sorunu Türkiye ve Rusya'nın kuracağı müzakere masasında çözelim Ekranlara iddialı giriş yapan Şeref Sözü dizisi, 4. bölümde final yapıyor Macron'un İslam'ı hedef alan sözlerine bir tepki de Yunanistan'dan geldi: Saldırgan ve hakaret edici