Son Dakika Haberleri: Malatyasporlu Taraftar, Kulübe Dava Açtı: Aldıkları Paranın Karşılığını Vermiyorlar

Malatyasporlu Taraftar, Kulübe Dava Açtı: Aldıkları Paranın Karşılığını Vermiyorlar

11 ay önce

Süper Lig ekibi Evkur Yeni Malatyaspor'da taraftar, takımın kötü gidişatı nedeniyle savcılığa giderek şikayetçi oldu, "Aldıkları paranın hakkını vermiyorlar." ifadelerini kullandı.

Malatyasporlu Taraftar, Kulübe Dava Açtı: Aldıkları Paranın Karşılığını Vermiyorlar, System.String[]

Süper Lig ekibi E. Yeni Malatyaspor'da son haftalarda alınan kötü sonuçlar taraftarın sabrını taşırdı. Sarı-kırmızılı renklere gönül vermiş bir taraftar daha önce örneğine pek rastlanmamış bir olaya imza atarak, alınan başarısız sonuçlardan dolayı kulüp başkanı, yönetim, teknik heyet ve futbolcular hakkında Cumhuriyet Savcılığı'na dilekçe vererek şikayetçi oldu.

SAVCILIĞA GİDİP ŞİKAYETÇİ OLDULAR

İstanbul'da yaşayan Yüksel Karakaş isimli E.Yeni Malatyaspor taraftarı, takımına çok konuşulacak bir dava açtı. Karakaş, Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı'na verdiği şikayet dilekçesinde E.Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek, yönetim kurulu, Teknik Direktör Erol Bulut ve tüm futbolculardan son haftalardaki kötü futbol ve yenilgilerden dolayı şikayetçi oldu.

"PARALARININ KARŞILIĞINI VERMİYORLAR"

Sıra dışı taraftarın Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı'na verdiği dilekçede, Süper Lig takımı Evkur Yeni Malatyaspor'un taraftarı olduğu, takımının son haftalarda aldığı yenilgilerinden dolayı çok üzüldüğü, bu kötü tablodan Başkan Adil Gevrek, yönetim kurulu, ayrıca takımı yanlış oynatan Erol Bulut ve sahada aldığı paraların karşılığını vermediğini düşündüğü 18 futbolcunun sorumlu olduğu ifadeleri yer alıyor.

Türkiye'nin en ilginç davasıyla ilgili nasıl bir karar çıkacağı şimdiden büyük merak konusu oldu.


YORUMLAR


Defineci, Altında 40 Ton Altın Olduğu Söylenen Köy Evine 500 Milyar TL Fiyat Biçti AK Parti'li Bekir Bozdağ'dan MHP Lideri Bahçeli'ye Cevap: Bu Tutum Bölücülük Yapanları Memnun Eder

Prens Selman'ın Muhaliflerin Sesini Bastırmak İçin Cemal Kaşıkçı'yı Hedef Aldığı İddia Edildi