Tarhan, Darıca Belediyesini Ziyaret Etti - Son Dakika

Tarhan, Darıca Belediyesini Ziyaret Etti

30.04.2019 09:15
Tarhan, Darıca Belediyesini Ziyaret Etti, System.String[]

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, CHP Darıca İlçe Başkanı Gürel Yıldırım, Darıca Belediye Başkan Adayı Yakup Törk, İlçe Yöneticileri ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık'ı makamında ziyaret etti

Tarhan'dan Anlamlı Hediye

Ziyareti sırasında Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık'a Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün tablosunu hediye eden CHP Milletvekili Tarhan "Bütün siyasilerin amacı iyi ve güzel hizmetler üretmektir. Belediye Başkanımıza ve hizmet üreten herkese kolaylıklar diliyorum. Başkanlıkları döneminde demokrasi eşitlik ve adalet ilkeleri çerçevesinde, daha güzel bir Darıca için yapılacak her hizmette biz de kendilerinin yanındayız" dedi.

Halkımızın Kararına Saygılıyız

Yoğun bir seçim dönemini geride bıraktıklarını belirten Milletvekili Tarhan, "31 Mart seçim sonuçlarının Darıca'ya, Kocaeli'ne ve tüm ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Seçim sürecinde tüm adaylar ellerinden geldiğince çalıştılar, kendilerini, projelerini anlattılar. Sonucunda da vatandaşımız kararını verdi. Darıca'da Muzaffer Bıyık Belediye Başkanı seçildi. Kendisini tebrik ediyoruz. Kazananın Darıca olmasını diliyoruz.

Siyasi görüşümüz ne olursa olsun, bir kentte insanların bir arada diyalog içerisinde olması gerekir. Özellikle halkımızın seçilmiş temsilcileri olarak bu diyalogu geliştirmeye önem veriyoruz " dedi.

Tarhan, Darıca Belediyesini Ziyaret Etti

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Tarhan, Darıca Belediyesini Ziyaret Etti - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Sigara parası için annesini ekmek bıçağı ile kovalayan adam kardeş katili oldu Feyenoord'dan G.Saray'ın istediği Jörgensen için transfer yanıtı: 15 milyon euroyu veren alır Son Dakika: Gine Körfezi'nde korsan saldırısına uğrayan Türk gemisi Gabon'un Gentil Limanı'na demirledi 12 yaşındaki kızının regl olduğunu söyleyince tepki çeken Ceyda'ya son söz eski eşten: Kızımı polemik konusu yaptırmam Emrecan Sabancı'nın dere yatağına saplanan lüks cipi traktörle kurtarıldı Annelere yarım mesai, tam maaş! İşte gerekli şartlar Boşanan çiftin dedikodular üzerine yaptırdığı test herkesi şaşırttı! Bir baba iki DNA Başıboş köpeklerden korkan İzmirli adam çareyi köpek savarda buldu
12:47