Son Dakika Haberleri: Tarihi Kaleiçi'ndeki Eğlence Mekanında Korkutan Yangın

Tarihi Kaleiçi'ndeki Eğlence Mekanında Korkutan Yangın

9 ay önce

Antalya tarihi Kaleiçi'nde bir eğlence mekanında çıkan yangın, panik yarattı. Mekanda bulunan gençler, korkup kendini sokağa attı.

Antalya'nın tarihi Kaleiçi'ndeki bir eğlence mekanında yangın çıktı. Can kaybı ya da yaralanmanın olmadığı yangında eğlence mekanındaki gençlerin oldukça korktuğu gözlendi.

EĞLENCE MEKANINDA NEDENİ BELİRLENEMEYEN YANGIN ÇIKTI

Kaleiçi Paşa Cami Sokak'taki Sedat Hartoka'ya ait bir eğlence mekanının ofis kısmında akşam 22.30 sıralarında henüz belirlenemeyen sebepten dolayı yangın çıktı.

MEKANDA BULUNAN GENÇLER KENDİNİ DIŞARI ATTI

Dumanların yükselmesi üzerine iş yeri sahibi ve çalışanlar durumu polis ve itfaiye ekiplerine haber verdi. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi ve polis sevk edildi. Yangın anında eğlence mekanında bulunan çok sayıda genç, kendilerini iş yerinden dışarıya attı.

KISA SÜREDE ÖNDÜRÜLDÜ

Kısa süre sonra olay yerine gelen Antalya Büyükşehir Belediyesine bağlı itfaiye ekipleri, diğer iş yerlerine sıçrama ihtimali bulunan yangına müdahale ederek kontrol altına aldı.

OLAYLA İLGİLİ SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Polis tarafından sokak araç trafiğine kapatılırken, iş yerindeki ofis eşyaları ile müzik aletleri de diğer bir eğlence mekanına taşındı.

Yangından oldukça korktuğu gözlenen gençlerin üstlerini çıkararak bol bol su içtikleri gözlendi. Öte yandan yangınla ilgili soruşturma başlatıldı.


YORUMLAR


Fatma Girik'in, Ayşen Gruda'nın Ölümü Üzerine Yaptığı Açıklama, Sosyal Medyada Gündem Oldu Ankara'da Suriyelilerin 'Bayat Meyve Suyu' Kavgası Kanlı Bitti

ABD Başkanı Trump, Venezuela Ulusal Meclis Başkanı'nı 'Geçici Devlet Başkanı' Olarak Tanıdığını Açıkladı