Tarık Aşk Hamlelerinin Ordinaryusu Oluyor - Son Dakika

Tarık Aşk Hamlelerinin Ordinaryusu Oluyor

04.05.2013 15:41
Tarık Aşk Hamlelerinin Ordinaryusu Oluyor, System.String[]

İzleycileri her pazartesi ve perşembe eğlenceye doyuran dizi 'Aşk Kaç Beden Giyer?' tüm neşesiyle yola devam ediyor.

Şehir yaşantısının getirdiği yalnızlığı ve kadın-erkek ilişkilerini mizahi bir kurguyla işleyen dizinin 51. bölümü, 6 Mayıs Pazartesi saat 22.30'da D-Smart 20. Kanal Max Smart ve Max Smart HD'de izleyiciyle buluşacak.

Türkiye'nin önde gelen dijital yayın platformlarından D-Smart'ta, 'Aşk Kaç Beden Giyer?' şehrin, kadınların ve erkeklerin eğlenceli hikayesine devam ediyor. Yapımcılığını Seray Sever ve Hatice Soysev'in üstlendiği dizi, D-Smart izleyicilerinin pazartesi ve perşembe gecesi keyfi olmaya devam ediyor. 'Aşk Kaç Beden Giyer?'in yeni bölümü 6 Mayıs Pazartesi akşamı saat 22.30'da D-Smart 20. Kanal Max Smart ve Max Smart HD'de izleyicilerle buluşacak.

Seray Sever 51. bölümde de diziye renk katıyor!

'Aşk Kaç Beden Giyer?'de heyecan Seray Sever'in diziye konuk olması ile devam ediyor. Televizyon izleyicilerinin yakından tanıdığı, dizinin yapımcılarından da olan Seray Sever, dizinin 51. bölümüne de konuk olarak diziye renk katacak.

İki güzel kız ve bir kağıt mendil! Heyecan kağıt mendildeki telefon numarasında saklı. Ama küçük bir sorun var. Rakamlar silik! Ama söz konusu kadınlarsa, Tarık için halledilmeyecek sorun yoktur. Tarık'ın kontrolünde ilerleyen çapkınlık girişimi büyük sürprize doğru hızla ilerler.

Tarık Aşk Hamlelerinin Ordinaryusu Oluyor

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Tarık Aşk Hamlelerinin Ordinaryusu Oluyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Alkol paylaşımı yaptığı için eleştirilen Somer Sivrioğlu'ndan sert cevap: Çocuklar çalışmamızı örnek alsın Şenol Güneş'ten Yiğit Bulut'a olay gönderme: Ekonomiyi batırmış adam bana ekonomiden bahsediyor Alkol tanıtımı yapan Şef Somer Sivrioğlu'na tepki yağdı Otomobilin bagajını açmak için araçtan indi, hızla gelen tırın altında metrelerce sürüklendi Son dakika! Libya'ya yardım götüren Doğu Akdeniz'deki Türk gemisinde, uluslararası hukuka aykırı bir şekilde saatlerce arama yapıldı Taksici, aracında unutulan 2 milyon 800 bin TL'yi yabancı uyruklu sahibine teslim etti Sosyal medya fenomeni Enes Batur Etiler'de lüks otomobiliyle kaza yaptı "Sayılar düşmezse yeni yasaklar gelecek" diyen Bakan Koca, masadaki üç alternatifi sıraladı