Son Dakika Haberleri: Tarım Hayvancılık ve Gıda İl Müdürlüğünden Askı Listeleri Uyarısı

Tarım Hayvancılık ve Gıda İl Müdürlüğünden Askı Listeleri Uyarısı

8 yıl önce

Tarım Hayvancılık ve Gıda İl Müdürü Yusuf Alagöz, fındık ve anaç sığır ile buzağı desteklemeleriyle ilgili askı listelerinin yayınlandığını bildirdi.

Tarım Hayvancılık ve Gıda İl Müdürlüğünden Askı Listeleri Uyarısı, System.String[]

Tarım Hayvancılık ve Gıda İl Müdürü Yusuf Alagöz, fındık ve anaç sığır ile buzağı desteklemeleriyle ilgili askı listelerinin yayınlandığını bildirdi.


Alagöz, yaptığı yazılı açıklamada, fındık üreticilerine alan bazlı gelir desteği ödenmesi için çiftçi detayı askı listelerinin müdürlüğün internet sitesinden yayınlandığını belirtti.


Söz konusu askı listelerinin incelenmesini ve bilgilerinde hata olduğunu iddia eden çiftçilerin 3 şubat tarihine kadar il müdürlüğüne yazılı olarak itirazda bulunması gerektiğini anlatan Alagöz, şunları kaydetti:


"Yine 2011'de anaç sığır ve buzağı desteklemesine müracaat eden yetiştiricilerimizle ilgili destekleme listeleri müdürlüğümüz ilan panosunda ve müdürlüğümüz internet sitesinde yayımlanmıştır. Desteklemeye müracaat eden yetiştiricilerimizin il müdürlüğümüze müracaat etmesi gerekmektedir."


- BARTIN

Haber Yayın Tarihi: 29.01.2012 04:20 Kaynak: AANetanyahu'nun oğlu, İstanbul paylaşımıyla sosyal medyanın gündemine oturdu
Avukatının bürosundaki görüntü, talihsiz genci ceza almaktan kurtardı Talihsiz koca, karısının söylediklerine dayanamayıp kalp krizi geçirdi