Son Dakika Haberleri: Tarım Kredi ile Rusya Federasyonu Kooperatifleri Merkez Birliği iş birliği protokol imzaladı

Tarım Kredi ile Rusya Federasyonu Kooperatifleri Merkez Birliği iş birliği protokol imzaladı

5 gün önce

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri (Tarım Kredi) ile Rusya Federasyonu Kooperatifleri Merkez Birliği arasında iş birliği protokolü imzalandı.

Tarım Kredi ile Rusya Federasyonu Kooperatifleri Merkez Birliği iş birliği protokol imzaladı, System.String[]

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri (Tarım Kredi) ile Rusya Federasyonu Kooperatifleri Merkez Birliği arasında iş birliği protokolü imzalandı.

Tarım Kredi Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, protokol imza töreninde yaptığı konuşmada, Rusya Federasyonu Kooperatifleri Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Dmitry Zubov ile daha önce iş birliğini geliştirme kararı aldıklarını söyledi.

Poyraz, iş birliği protokolü kapsamında, her iki ülke arasındaki ilişkilere paralel tarafların da ilişkilerinin daha da gelişeceğini belirterek, protokolle özellikle eğitim alanında karşılıklı tecrübe paylaşımı olacağını ifade etti. Poyraz, "İş birliklerimiz diğer şirketlerimizin çalışmaları ve her iki ülkenin ticari ilişkileri anlamında ticarete katkı sağlayacak boyutuyla da devam edecek." dedi.

Zubov da protokolle Türkiye ile Ekonomi, Son Dakika Ekonomi Haberleri, Ekonomi Son Dakika'>ekonomi ve tarım alanında iş birlikleri olacağını belirtti.

Poyraz ve Zubov daha sonra protokolü imzaladı.

Protokolle Türkiye ile Rusya arasındaki iş birliğinin pekiştirilmesi konusunda kooperatiflerin potansiyeli kullanılarak girişimcilik ve bölgeler arası projeler kapsamında karşılıklı etkileşimin artırılması amaçlanıyor.

Haber Yayın Tarihi: 04.12.2019 04:46 Kaynak: AAAK Partili Meclis üyesinin Mansur Yavaş'a "artist" demesi gerginlik çıkardı
Trafik polisi hareket halindeki araca binerek sürücüyü durdurdu Rusya'da metro istasyonlarındaki tuvaletlere kamera takıldı Fitch, 5 büyükşehir belediyesinin kredi notunu yükseltti