Tarım Kredi Kooperatif Market'in 575'inci şubesi Boyabat'ta açıldı - Son Dakika

Tarım Kredi Kooperatif Market'in 575'inci şubesi Boyabat'ta açıldı

29.11.2021 15:20

Boyabat'ta Türkiye Tarım Kredi Kooperatif Market'in 575'inci şubesi açıldı.

Boyabat'ta Türkiye Tarım Kredi Kooperatif Market'in 575'inci şubesi açıldı. Tarım Kredi Kooperatif Market'in 575'inci şubesi Boyabat'ta açıldı

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliğine (Tarım Kredi) bağlı Tarım Kredi Kooperatif Market'in 575'inci şubesi Sinop'un Boyabat ilçesinde açıldı.

Yıldız Mahallesi Seyit Bilal Sokak'taki şubenin açılışı için tören düzenlendi.

Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Ceylan, törende yaptığı konuşmada, "Tarım Kredi Kooperatifleri 1863 yılında Mithat Paşa'nın Niş Valisi olduğu dönemde açılmış ve adı Memleket Sandıkları konmuş, vizyonu ve misyonunu da ahilik kültüründen ve hepimizin bildiği gibi köylerimizde imece usulünden alarak bu günlere kadar gelmiş büyük bir ailedir. Bu ailenin yeni bir marketini, yeni bir iş yerini açmaktan mutluluk duyuyoruz. İnşallah memleketimize, Boyabat'ımızın insanlarına hayırlar getirir. Yeni iş yerimiz hayırlı uğurlu olsun." dedi.

Törende Boyabat İlçe Müftülüğü vaizi Rıza Kızılaslan tarafından Kur'an-ı Kerim tilaveti ve dua okundu.

Belediye Başkan Yardımcısı Ceylan, AK Parti İlçe Başkan Vekili Recep Tiryaki, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Murat Usta, İl Genel Meclisi Üyesi İsa Bağcı, Ziraat Bankası Boyabat Şube Müdürü Kadir Kendüzler, İş Bankası Boyabat Şube Müdürü Şükrü Özer, Boyabat Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü Kemal Öz ve Yönetim Kurulu üyeleri marketin açılışını gerçekleştirdi.

YORUMLAR
500
Bakan Nebati, Tarım Kredi marketlerindeki indirimli satışlarla ilgili zincir marketlere seslendi: Takip edilmesini ve etikete yansımasını bekliyoruz Bakan Nebati, Tarım Kredi marketlerindeki indirimli satışlarla ilgili zincir marketlere seslendi: Takip edilmesini ve etikete yansımasını bekliyoruz Bakan Nebati: Market fiyat etiketlerinde olumlu yansıma bekliyoruz Bakan Nebati: Market fiyat etiketlerinde olumlu yansıma bekliyoruz
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Tarım Kredi Kooperatif Market'in 575'inci şubesi Boyabat'ta açıldı - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement