Tarım Personeline Şap Hastalığı ile Mücadele Eğitimi Verildi - Son Dakika

Tarım Personeline Şap Hastalığı ile Mücadele Eğitimi Verildi

08.04.2015 18:05
Tarım Personeline Şap Hastalığı ile Mücadele Eğitimi Verildi, System.String[]

Aksaray’da Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından kurumdan çalışan personellere Şap Enstitüsü Müdürlüğünün 2015 yılı Hizmet içi eğitimleri kapsamında düzenlediği “Şap Hastalığı ile Mücadele ve Biyogüvenlik” konulu eğitim semineri düzenlendi.

Aksaray'da Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından kurumdan çalışan personellere Şap Enstitüsü Müdürlüğünün 2015 yılı Hizmet içi eğitimleri kapsamında düzenlediği "Şap Hastalığı ile Mücadele ve Biyogüvenlik" konulu eğitim semineri düzenlendi.

Şap Enstitüsü Müdürlüğünde görevli Dr. Nedret Çelik ve Berrin Müzeyyen Alpay'ın konuşmacı olarak katıldığı eğitime, İl Müdür Yardımcısı Mustafa Özateş, Hayvan Sağlığı, Yetiştiriciliği ve Su Ürünleri Şube Müdürü Durmuş Ali Eryavuz ile İl ve İlçe Müdürlükleri görevlileri, veteriner hekimler, veteriner sağlık teknikerleri ve teknisyenleri katıldı.

Eğitimin açılış konuşmasını yapan İl Müdür Yardımcısı Mustafa Özateş, "Şap Hastalığının önde gelen hayvan hastalıklarından biri olduğunu ve bu hastalık ile mücadelenin önemine vurgu yapan ÖZATEŞ, Müdürlüğümüzde çalışan tüm Veteriner Hekimlerimize ve diğer teknik personellerimize gerek şap gerekse diğer hayvan hastalıkları ile mücadelede göstermiş oldukları gayretten dolayı teşekkür ediyorum" dedi. - AKSARAY

Tarım Personeline Şap Hastalığı ile Mücadele Eğitimi Verildi
Tarım Personeline Şap Hastalığı ile Mücadele Eğitimi Verildi

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Tarım Personeline Şap Hastalığı ile Mücadele Eğitimi Verildi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Melisa Döngel gece havuza girdi, bikinisiyle sosyal medyayı salladı Melisa Döngel gece havuza girdi, bikinisiyle sosyal medyayı salladı Torbalı Belediye Başkanı Ramazan İsmail Uygur hayatını kaybetti Torbalı Belediye Başkanı Ramazan İsmail Uygur hayatını kaybetti Rusya, Çekya'nın Moskova Büyükelçiliği'nin 20 çalışanını sınır dışı etti Rusya, Çekya'nın Moskova Büyükelçiliği'nin 20 çalışanını sınır dışı etti Eski yenge açılıp saçıldı! Bikinili pozundan çok yaptığı hareket konuşuldu Eski yenge açılıp saçıldı! Bikinili pozundan çok yaptığı hareket konuşuldu Kraliçe Elizabeth'in cenaze töreninde elinden bir an olsun düşürmediği çantanın sırrı çözüldü Kraliçe Elizabeth'in cenaze töreninde elinden bir an olsun düşürmediği çantanın sırrı çözüldü Irak'ta ABD öncülüğündeki koalisyon güçlerinin üssüne roket saldırısı Irak'ta ABD öncülüğündeki koalisyon güçlerinin üssüne roket saldırısı Türk mankene 'Otel odası' soran PSG'nin yıldızı Kylian Mbappe'nin mesajları ifşa edildi Türk mankene 'Otel odası' soran PSG'nin yıldızı Kylian Mbappe'nin mesajları ifşa edildi Bakanlık, 'güvensiz' olarak tespit edilen 41 maske markasını yayınladı Bakanlık, 'güvensiz' olarak tespit edilen 41 maske markasını yayınladı