Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Sayın Mehmet Hadi Tunç ve Valimiz Sayın Mehmet Makas, Tarımsal Sektör Temsilcileri ile Bir Araya Geldi. - Son Dakika

Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Sayın Mehmet Hadi Tunç ve Valimiz Sayın Mehmet Makas, Tarımsal Sektör Temsilcileri ile Bir Araya Geldi.

11.06.2021 21:23
Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Sayın Mehmet Hadi Tunç ve Valimiz Sayın Mehmet Makas, Tarımsal Sektör Temsilcileri ile Bir Araya Geldi., System.String[]

AFAD Toplantı Salonunda düzenlenen "Tarım ve Orman Sektörü Değerlendirme Toplantısı" ile ilimizdeki üreticilerin sorunları ve talepleri görüşüldü.

AFAD Toplantı Salonunda düzenlenen "Tarım ve Orman Sektörü Değerlendirme Toplantısı" ile ilimizdeki üreticilerin sorunları ve talepleri görüşüldü.

Toplantıya; Erzincan Milletvekilleri Sayın Süleyman Karaman ve Sayın Burhan Çakır, Erzincan Belediye Başkanı Sayın Bekir Aksun, Tarım ve Orman Bakanlığı temsilcileri, ilgili kurum müdürleri ile tarım ve hayvancılık alanında faaliyet gösteren sektör temsilcileri ve üreticiler katıldı.

İlk olarak Erzincan'ın tarım ve hayvancılık alanındaki genel durumu hakkında değerlendirmede bulunan Valimiz Sayın Mehmet Makas, daha sonra sözü sektör temsilcilerine verdi.

Tarım ve hayvancılık ile ilgili olarak sorunları ve eksiklikleri dile getiren sektör temsilcileri taleplerini ilettiler.

Toplantının sonunda değerlendirmede bulunan Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Sayın Mehmet Hadi Tunç, ülkemizde yaşanan kuraklıktan dolayı üreticilerin sıkıntı yaşadığını, bunun için Sayın Cumhurbaşkanımızın belirttiği gibi çiftçilerimize destek ödemesi yapılacağını söyledi.

Birliklerin ve Odaların yapacakları projeleri değerlendireceklerini söyleyen Bakan Yardımcısı Sayın Mehmet Hadi Tunç, üretime ve ekonomiye katkı sunacak tüm projelere her zaman açık olduklarını vurguladı.

Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Sayın Mehmet Hadi Tunç ve Valimiz Sayın Mehmet Makas, Tarımsal Sektör Temsilcileri ile Bir Araya Geldi.

Kaynak: Habermetre

Son Dakika Toplum Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Sayın Mehmet Hadi Tunç ve Valimiz Sayın Mehmet Makas, Tarımsal Sektör Temsilcileri ile Bir Araya Geldi. - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Kuliste evcilik oynayan Aleyna Tilki, roman havasında kurtlarını döktü 14:23 Kuliste evcilik oynayan Aleyna Tilki, roman havasında kurtlarını döktü Ankara-İzmit hızlı tren projesi ihalesine danıştaydan onay çıktı 14:11 Ankara-İzmit hızlı tren projesi ihalesine danıştaydan onay çıktı Son Dakika: İstanbul'da şiddetli yağmur bir anda bastırdı! Meteoroloji'den sarı kodlu sel ve dolu uyarısı geldi 13:41 Son Dakika: İstanbul'da şiddetli yağmur bir anda bastırdı! Meteoroloji'den sarı kodlu sel ve dolu uyarısı geldi
İtalya yenilgisi sonrası çekilen bu fotoğraf karesi Türk futbolseverleri kahretti 12:59 İtalya yenilgisi sonrası çekilen bu fotoğraf karesi Türk futbolseverleri kahretti Cumhurbaşkanı Erdoğan, 12:55 Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Tayyip dede" diye seslenerek konvoyunu durduran çocuklara oyuncak dağıttı Kıbrıs gezisine damga vuran kare! Cumhurbaşkanı makamına tişört ve kot pantolonla çıktı 12:34 Kıbrıs gezisine damga vuran kare! Cumhurbaşkanı makamına tişört ve kot pantolonla çıktı
Yıldız Tilbe çocukluk fotoğrafı paylaştı, kimi dedesine benzetti kimi ağabeyine 12:17 Yıldız Tilbe çocukluk fotoğrafı paylaştı, kimi dedesine benzetti kimi ağabeyine Merkez Bankası'nın anketine göre, memur ve emekliler temmuzda yüzde 7.67 zam alacak 12:06 Merkez Bankası'nın anketine göre, memur ve emekliler temmuzda yüzde 7.67 zam alacak
Advertisement