Tarlada Domuz Nöbeti Tutarken Köylüsünü Vurdu - Son Dakika

Tarlada Domuz Nöbeti Tutarken Köylüsünü Vurdu

19.08.2013 15:07
Tarlada Domuz Nöbeti Tutarken Köylüsünü Vurdu

Ulus'ta gece mısır tarlasına domuzların girmemesi için bekleyen kişi, ağaçların arasından gelen sesler üzerine ateş edince, bir kişiyi vurdu.

Olay, saat 03.00 sıralarında, Ulus'a bağlı bir köyde meydana geldi.

Evinin yakınındaki mısır tarlasına domuzların girmemesi için bekleyen kişi, iddiaya göre, ağaçların arasında gelen sesleri duyunca av tüfeğiyle ateş açtı. Bu kişi, aynı köyde oturan bir başka kişiyi boynundan vurduğunu görünce, sağlık ekiplerinden yardım istedi. Olay yerine gelen 112 Acil Servis ekibinin ilk müdahalesinin ardından Bartın Devlet Hastanesi'ne kaldırılan kişi öldü.

Şüpheli gözaltına alınırken, olayla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında, ölen kişinin cesedi ise otopsi için Ankara Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Köylüler mezarlık ve merada sondaj nöbetine başladı Köylüler mezarlık ve merada sondaj nöbetine başladı Osmaniye'de dekar başına yaklaşık 6 ton verim elde edilen soğan, tarlada 3,5 liradan satılıyor Osmaniye'de dekar başına yaklaşık 6 ton verim elde edilen soğan, tarlada 3,5 liradan satılıyor Kaymakam çizmeleri giydi, tarlada çeltik ekti Kaymakam çizmeleri giydi, tarlada çeltik ekti
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Tarlada Domuz Nöbeti Tutarken Köylüsünü Vurdu - Son Dakika


Advertisement