TARSİM heyeti Şanlıurfa'da - Son Dakika

TARSİM heyeti Şanlıurfa'da

28.05.2022 12:47
TARSİM heyeti Şanlıurfa'da

Tarım Sigortaları Havuzu (TARSİM), Devlet Destekli Tarım Sigortaları Sistemi'ni yaygınlaştırmak amacıyla çalışmalarına yurt genelinde devam ediyor.

Tarım Sigortaları Havuzu (TARSİM), Devlet Destekli Tarım Sigortaları Sistemi'ni yaygınlaştırmak amacıyla çalışmalarına yurt genelinde devam ediyor.

TARSİM'den yapılan açıklamaya göre, TARSİM, Devlet Destekli Tarım Sigortaları Sistemi'ni yaygınlaştırmak amacıyla çalışmalarını sürdürüyor.

Bu kapsamda, bu yıl 11'incisi kutlanan Sigorta Haftası vesilesiyle Şanlıurfa Sigorta Acenteleri Derneği'nin organizasyonunda Şanlıurfa'ya bir ziyaret gerçekleştirildi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Sigorta Acenteleri İcra Komitesi Başkanı Levent Korkut, TARSİM Genel Müdürü Serpil Günal ve beraberindeki heyet, Şanlıurfa ziyareti çerçevesinde ortaokul, lise ve üniversite öğrencilerine Devlet Destekli Tarım Sigortaları Sistemi, uygulamaları ve işleyişi ile bu alanda merak edilen başlıklar hakkında bilgiler verdi.

Programın devamında ise acente ziyaretleri gerçekleştirilerek, tarım sigortalarına ilişkin fikir alışverişinde bulunuldu.

YORUMLAR
500
Yalovalı çiftçilere tarımda tasarruflu su kullanımı eğitimi Yalovalı çiftçilere tarımda tasarruflu su kullanımı eğitimi Ek gösterge ve öğrenci affına ilişkin teklif, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda kabul edildi (2) Ek gösterge ve öğrenci affına ilişkin teklif, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda kabul edildi (2) HDI Sigorta Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi'nde Fenerbahçe şampiyon oldu HDI Sigorta Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi'nde Fenerbahçe şampiyon oldu
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel TARSİM heyeti Şanlıurfa'da - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement