Tarsus Amerikan Koleji Genç Erkek Basketbol Takımı Mersin İkincisi Oldu - Son Dakika

Tarsus Amerikan Koleji Genç Erkek Basketbol Takımı Mersin İkincisi Oldu

18.02.2012 11:20
Tarsus Amerikan Koleji Genç Erkek Basketbol Takımı Mersin İkincisi Oldu, System.String[]

Tarsus Amerikan Koleji genç erkek basketbol takımı Mersin il 2.si oldu.

Tarsus Amerikan Koleji genç erkek basketbol takımı Mersin il 2. si oldu.

Amerikan Koleji'nden yapılan yazılı açıklamada, 2011 -2012 Eğitim öğretim dönemi okullar arası basketbol turnuvalarında Tarsus Amerikan Kolejinin başarılı olduğu kaydedildi.

Açıklamada, Amerikan Koleji oyuncularının turnuva boyunca çok ciddi maçlar çıkardığı ve bunun sonucunda il 2.liği elde ettiği kaydedildi.

Okul yöneticilerinin basketbol takımı oyuncularını kutladıkları bildirildi.

- MERSİN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Tarsus Amerikan Koleji Genç Erkek Basketbol Takımı Mersin İkincisi Oldu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Arsenal'de zor günler geçiren Mesut'a takım arkadaşı Mustafi, destek verdi: Her zaman yanındayım Son dakika: Yükselişleri durdurulamıyor! Dolar ve euro rekor üstüne rekor kırıyor Kanada'nın silah ambargosu sonrası SİHA'lar için harekete mi geçildi? Bayraktar'dan dikkat çeken paylaşım Fenerbahçeli Emre Belözoğlu: En zorlandığımız tranfer, Mert Hakan oldu Fransa'daki bıçaklı saldırganların etkisiz hale getirildiği görüntüler ortaya çıktı Bu acıya yürek dayanmaz! Evde çıkan yangında kardeşler mahsur kaldı, 8 aylık bebek kurtarılamadı Azerbaycan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Hajiyev: Karabağ'ın sözde Savunma Bakanı Celal Harutyunyan cehenneme gönderildi Son Dakika! Fransa'da kilise yakınında bıçaklı saldırı: 3 kişi hayatını kaybetti, çok sayıda yaralı var