Tarsus İdmanyurdu Yönetiminden Kaymakam Atmaca'ya Ziyaret - Son Dakika

Tarsus İdmanyurdu Yönetiminden Kaymakam Atmaca'ya Ziyaret

18.07.2016 17:12
Tarsus İdmanyurdu Yönetiminden Kaymakam Atmaca'ya Ziyaret, System.String[]

Spor Toto 3. Lig 3. Grup'ta mücadele edecek Tarsus İdmanyurdu'nun başkanı ve bazı yönetim kurulu üyeleri, Tarsus Kaymakamı Bekir Atmaca'yı makamında ziyaret etti.

Spor Toto 3. Lig 3. Grup'ta mücadele edecek Tarsus İdmanyurdu'nun başkanı ve bazı yönetim kurulu üyeleri, Tarsus Kaymakamı Bekir Atmaca'yı makamında ziyaret etti.

Atmaca, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, yeni yönetimle birlikte Tarsus İdmanyurdu'nun daha da başarılı olacağına inandığını, herkesin takımını kucaklamasını gerektiğini söyledi.

Önümüzdeki günlerde ilçedeki sivil toplum kuruluşları, meslek odaları ve iş adamlarıyla bir araya gelerek Tarsus İdmanyurdu'na nasıl destek olunacağını konuşacaklarını ifade eden Atmaca, Tarsus İdmanyurdu camiasına başarı diledi.

Tarsus İdmanyurdu Kulübü Başkanı Önder Ege de, Atmaca'nın her zaman takıma destek olma konusunda elinden gelen gayreti gösterdiğini belirterek, "Biz de Tarsus'un ortak paydası olan Tarsus İdmanyurdunu başarılı kılmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Transferlerimiz bir yandan devam ederken, bir yandan kamp çalışmalarımız var. Kaymakamımıza verdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz." diye konuştu.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Tarsus İdmanyurdu Yönetiminden Kaymakam Atmaca'ya Ziyaret - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Protesto sonrası yayıncı kuruluş atağa geçti! Fenerbahçe'den yanıt gecikmedi Sibel Can ve Hakan Altun, şov projesiyle seyircilerin karşısına çıkıyor İçişleri Bakanı Soylu: Polis Arama Kurtarma Birimi'ni cuma günü başlatıyoruz Fenerbahçe, Ankaragücü maçı esnasında yayıncı kuruluşu protesto etti Ani bir kararla ayrılan Hadise ve Kaan Yıldırım sürpriz bir şekilde barıştı Çukur dizisinde Yamaç'a hayatının dayağını atan maskeli dövüşçünün kimliği ifşa oldu DSÖ'den koronavirüs aşısı açıklaması: Dünya feci bir ahlaki başarısızlığın eşiğinde Feci kazada bir aile paramparça oldu: Anne ve oğlu öldü, baba ağır yaralı